Ne yapmalıyım bakabilirmisiniz?

Karşı komşumuz olan adamı çözemiyorum adam subay sabahları beraber denk geliyoruz kapida ve beni sürekli arabayla gideceğim yere bırakmak için davet ediyor ben kabul etmiyorum ve sonrada bu aramızda kalsın tatlı kız kötü biri değilim bir abin olarak gör beni diyor sakın eşime söyleme ben sana güveniyorum diyor yaşı 43 acaba benmi yanlış anlıyorum sonrada seni gezdiriyimmi yemek yiyelim dedi bu gün şüphelerim de yanılmiyorum değilmi siz ne düşünüyorsunuz ve unutmadan bu adam bana para vermeyede çalışıyor durumumuz oldukça iyi neden vermek istiyor tatil teklifide etti ben arkadaşım sen arkadaşın dedi ürküyorum açıkçası bunlar sadece aramızda diyo. Yasim 19 bu arada

Güncellemeler:
3ay Güncel
3ay Güncell

0|0
11|12

En İyi Erkek Görüşü

• Niyeti kötü şerefsiz evladının

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Uzak dur canimm haklisin sen ama tehlikeli buu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kızım ne şüphesi dupe düz taciz ediliyor Sun muhtemelen tek kademeli baş cavustur o gt çok nadir de olsa var askeriyede böyle şerefsizlere bunlar askeriyeye hizmet için değil parası için tercih eden gtler ayrıca askeriyenin en önemli yasaklarından birini çiğnemiş Türk askerinin onurunu küçük şişirme eylemine girmiş eğer sen bu durumu o gt herifin bağlı olduğu birimin sorumlu komutanına artık albay mi olur yarbay mi olur ispatiyla birlikte anlatırsın önce onun hayatını zikerker sonra meslekten men edip bir daha zikerker konuyu ailene de ac

1|0
    0|0
    • 3ay

Astsubay kıdemli başçavuş muş bu dediklerinden sonra nasıl yaklaştığını anladım onun

• 3ay

O mesajı sakin silme artık en büyük kızın o mesaj

• 3ay

Aynen dursun her an gösterebilmek için gündüz anneme ve ablama göstericem zaten

• manyak mısın beeee belli niyeti kötü uzak dur... o herif sokaktaki ahmet abiyi niye arabasına almıyor uzak dur gerekirse aileni ahberdar et götürü bir gün ormana her şeyi yapar sana

1|0
    0|0
    • 3ay

Ciddimisin korkutma beni

• 3ay

Ya benim ne işim olur onun arabasıyla saçmalıyorsunuz

• 3ay

asıl sen saçmalıyorsun bacı sabahtan beri adamın niyeti başka diyoruz hala ya şöyle derse ya böyle derse diyorsun uzak dur nokta küsersede küssün çok ta tın demen lazım

• adam gozune kestirmis kendini uzak dur ondan ;)

1|0
    0|0
    • 3ay

Öylemi sence ya kızı 24 yaşında ihtimal veresim gelmiyor 😕

• 3ay

eee? hic mi duymadin evladindan kucuk kizlarla evlenenleri? ya da 70 yasinda ki halis topragin 18yasindaki kiz ile evlendigini?

• her defasında şansını deniyor işte.. izin verdiğin an hikayenin sonu yatağa kadar gidecek, aceleye gerek yok, çıtır hele bir başlasın yanında gezmeye yeter

1|0
    0|0
  • Adam sana yavsiyor resmrn bide evli tabi esi duysa kiyamet kopar uzak dur

1|0
    0|0
  • Yanılmıyorsun

1|0
    0|0
  • gtu kolla demek düşer bana

1|0
    0|0
    • 3ay

Neden böyle bir görüş yaptığınızı merak ettim

• 3ay

hay senin klavye diye ben emi.
      gtu kolla demek düşer bana yazacaktm

• denk gelmemeye çalış, uzak dur, o gelirse kibarca ikaz et filan, devam ederse annene babana haber ver ve adamın karısıyla konuş.. olmadı polis...

1|0
    0|0
  • Katıksız şerefsizin önde gideni bildiğin kızı yaşındaki birine sarkıntılık ediyor. Sübyancı herif.

1|0
    0|0
    • 3ay

Öyle biri olarak gözükmüyor ama bu konuşmalarından sonra şüphelenmeye başladım

• 3ay

Yav bildiğin bacım çocuğu bunu anlamayacak ne var. Gece gece ağzımı açtırmayın işte.

• 3ay

O... çocuğu olacaktı 😂

• Sanaaa yuruyorr haaaa

1|0
    0|0
  • Sana sokmak istiyor işte

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• gerzkalı degilsen amacı anlarsın ailene söyle
    aramız bozulmasın demissinn bide ulan bozulsun zaten adama bak bu kadar saf olma saflıgında bir sınırı var

1|1
    0|0
  • İyi niyet degıl

1|0
    0|0
  • Adam kudurmuş. Karısına söyle

1|0
    0|0
  • Ailene anlat kesinlikle

2|1
    0|0
    • 3ay

Bilmiyorum kızı 24 yaşında ihtimal bile vermiyordum ama bu dediklerinden sonra şüphelerim gerçekleşiyo gibi 😕

• 3ay

Saf misin😂

• 3ay

Saf olsaydım arabasına sazan gibi binerdim hareketleri değişti bende artık şüpheleniyorum mesafe koyuyorum gördüğün gibi

• Sakin bidaha O adamin arabasina binmeeeeee

1|0
    0|0
  • korkarım karına söylemek zorunda kalacağım de. bak gör bir daha yüzüne bakamaz.

1|0
    0|0
    • 3ay

Son çare ya of aile olarak çok samimi olduğumuz insanlar eşi ve çocuklarıyla aramız bozulmaz inşallah

• 3ay

sadece ona söyle korkutmak amaçlı

• 3ay

Tamam ama ben ne kadar uzak durursam duruyum resmen üstüme düşüyor dediğini yapmalıyım

• Yürüyor işte sana.

1|0
    0|0
  • eger boyle bir durumda hala aile ve polise basvurmazdiysan en yakn zamanda habere cikarsin o yuzden hemen polise soyle

1|0
    0|0
  • Ailene anlat hemen

1|0
    0|1
  • Bosver takma kafana

1|0
    0|0
Yükleniyor...