Evlilik programlari hakkinda gorusleriniz?

Artik gina geldi hamile kalan mi dersin neler kim kime dumduma siz ne dusunuyorsunuz evlilik programlari hakkinda

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• İğrençlik ve hepsi iğrenç olduğu için bunu topluma empoze etmeleri en kötü yanı rtük ne işe yarıyor anlamıyorum.

0|0
    0|0
    • 3ay

Az kaldi yakinda bu ise el atacaklar ama biraz cabuk olsalar iyi olur

• 3ay

Bunları bu çarpık ilişkileri normalleştirme algısı bunlar ve toplumsal yozlaşma almış başını gidiyor. Umarım bir an önce kökleri kazınır hayır bunlar yerine ilk yardım acil durum deprem hazırlığı vb. öğretseler çok mu zordu?

• 3ay

Anlattiklarin guzel bisey bazen guzel seyler olmuyor degil senin anlattigin seyler gece falan oluyo bu igrenclikler sabahtan aksama kadar yani yalandan geceleyin koyuyorlar hersey reyting icin anlayacagin

En İyi Erkek Görüşü

• toplumun zeka seviyesini, düşünme kapasitesini düşürmek için bilerek yapılan programlar. insanlar aptal aptal televizyon izlesinler ve başka hiçbir şey düşünmesinler istiyorlar. evliliği ticaret emlak haline dönüştürenlerden ise utanıyorum: iki arabam, iç evim, iki maaşım...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kavgalari cok zevklı oluyor sevıyorum😃

0|0
    0|0
  • Tek bir kelime yeterli yani ''Gerizekalilar''

0|0
    0|0
  • Aaa ben seviyorum ya esra erolu izlerim kaçırmam :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İzlemeyin abi de reytingleri düşsün :S

0|0
    0|0
  • Rezillik. Onun yerine gençleri, çocukları bilinçlendirmek adına yararlı programlar yapsalar çok güzel olur. Yabancı ülkede ne program varsa aynısı bizde oluyor. İşte bu kapitalist medyanın oyunu malesef.

0|0
    0|0
  • hepsi ajans oyuncusu

0|0
    0|0
  • Bir An Önce Kaldırılmalılar

0|0
    0|0
  • gerizekalilik

0|0
    0|0
Yükleniyor...