Kızlar, Arkadaşlar yanlızlım ve stes, negatif enerji doluyum yardım edermisiniz?

Çok yalnızım 22 yaşınndayım üni okuyorum bitmek üzere bir çok arkadaşım var ama hepsi hikayeden çıkar ilişkileri dayalı hepsi sevgilim yok 1 sefer oldu sevgilim onuda ben değerlendiremedim belkide beni seviyordu ama ben onu sevemedim çok denedim ama olmadı ayrırldım ondan vicdan azabı duyuyorum sevmek zorundaydım belkide onu çok seviyordu beni çünkü ailem le hiç aram yok ev de hep kavga tartışma negatif enerji dolu bir ev stresden gözümde arpacık ağzımda yaralar çıktı kendimi yanlız hissediyorum beni seven biri vardı onuda kaybettim arkadaşlığını istediim iyi geliyordu ama o sadece sevgili olup evlenmekten bahsediyordu çok bunaldım ailemden bilrikte yaşıyor olmaktan her gün tartışma her gün kavga tamam ailesiz olmayacağını biliyorum ama seneye okulum bitince başka bir eve çıkıp huzur bulmak istiyorum kafam çok karışık kafayı yemek üzereyim her şey sahte bıktım artık yanlızlıktan her şeyimle beni kabul edecek beni sevecek benimde onu sevebileceğim birlikte mutlu olacağım bir hayat eşim benim hiç karşıma çıkmayacak mı bunca yıl bir çok kızla tanıştım fakat beni seven onunla zaman geçirmekten zevk aldığım biri karşıma çıkmadı ama çıkacağınıda tahmin etmiyorum bliliyorum olumsuzum burdada olumsuz şeyler yazdım ne yapmalıyım bu hayat böyle gitmez gitsede böyle sürüklüye sürükleye gider... nolcak halim?

0|0
1

Kızlar Ne Diyor 1

• çok fena dolmuşsun ve ustunde büyük bıkkınlık var. ama bu negatif enerjiyi hemen bir kenara atmalisin çünkü tüm davranışlarını konuşmalarını etkiler. ve karsindakiler bundan rahatsız olur. ve mutlu olmayı sadece sevgiliye bağlama mutlu olacağın bir suru şey var. ayrıca herkesin kısmeti bir yerdedir senin de karşına mutlu olacağın biri çıkacaktır elbet belki bir ay sonra belki yıllar sonra ama bu senin hayatına etkilemesin tek bir şarta gore yaşama her şeyi oluruna bırak ve mutlu olmaya çalış daha çok sosyal ortamlara gir arkadaslarinla ailenle vakit geçir. evrene olumlu mesajlar yolla ki olumlu geri dönüşler alabilesin. kendine daha çok özen goster giyimine bakımına dikkat et spor yap. ama her şeyden önce kendini sev ki başkası da seni sevsin

0|0
    0|0
    • 3ay

Yorumun için çok teşekkür ederim deniyecem hayatta bu değil mi zaten

Yükleniyor...