Bu genel boşluk hali neden?

Sitede dolaşıp duruyorum cevaplayacak soru bulamıyorum. Sadece şunu farkediyorum. İnsanlar ciddi anlamda zihinsel boşluktalar. Herkes bir arayışta ama çoğu ne yöne gideceğini bilmek bir yana arandığının da farkında değil. Daireler çiziyor. Burası dışında da böyle, insanlar komplekse batırılıp çıkarılmış gibi. Kendileriyle ilgili bir ağacın düşüncesi dahi önemliyken başka sorunlara öyle körler ki en yakınlarına yardım edememe acizliği taşıyabiliyorlar. Boşa koyuyorum dolmuyor dolu zaten bencil yerini paylaşmıyor... Sebep?
#olιvιɴ

2|1
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Vallahi bunu ben yazacaktim soru hakkım kalmadi diye yazamadim herkes hastalık hastası burda can sıkıntısından bakıyorum ama cevaplayacak tek soru yok

1|0
    0|0
    • 3ay

Neden böyle sence?

• 3ay

Eyvallah. Teşekkürler paylaşım için...

• 3ay

Ne demek biz tesekkur ederiz bu akli başında yorumlar için

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• Kendine aşırı odaklı her şeyi bildiğini zanneden düşünce özgürlüğünden yoksul eleştirmenler genellikle ya kraldırlar ya da prenses

0|0
    0|0
    • 3ay

İnsanlar güç delisi o halde?

• 3ay

Soytarılarınca ve gölgelerince güçlü olduklarını sanan aciz insanlarla dolu toplum , kendileri için yaşadığını ve çalıştığını zannetselerde idarecilere , zenginlerin daha zengin olması için bir ev bir araba uğruna hayatlarını yaşayıp giden insanlar , inandığını zannettikleri dinin ilk ayeti oku olmasına karşın bu kadar okumaktan aciz ve boş yere tonlarca para harcayıp bir kitaba 10 lira vermeyen insanlar üstelik öğrenecekleri bir şey olmadığını zannederek yaşayan insanlar evet çok güçlüler çok

• 3ay

İllaki siyasete bulaşılacak.

Kızlar Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...