Bayan arkadaşlarımızın fikrini sormak istiyorum. (eig)?

Arkadaşlar selam. Bugün kuzenim var oda erkek. O bir arkadaşı ile buluşacaktı bugün kız arkadaşı aöa manita değil arkadaş sadece o arkadaşı da bir kankasının çağırmış benim kuzende tek kalmamak için beni de aldı yanına. O arkadaşının kankasını görünce adeta aşık oldum. Fakat hiç muhabbetimiz olmadı ve akşam olunca dağıldık. Haftaya falan yine buluşucaz ve ben bu kızı kendime ayarlayabilmek için ne yapmalıyım. Nasıl davranmalıyım. Bugün nerdeyse hiç muhabbetimiz olmadı. Yardımcı olursanız çoook sevinirim ayrıntılı olarak anlatırsanız çok makbule geçer.

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• Once bir sorustur bakalim ki sevgilisi varmiymis veya gonlunde birisi ona göre davran. Eger yoksa muhabbet et birazcik kadinlar cekingen suskun erkeklerden pek hoslanmazlar. Ilgi alanlarindan muhabbeti acabilirsin ortak yonlerinizi bulmaya calis ve ordan konuyu devam ettir cok kasma kendini oldugun gibi davran espirili ol birazcik, hobilerin yeteneklerin filan varsa bahset ve en onemlisi kendini hic bir zaman cok ovme itici duruyor :) zeki oldugunu gostermene gerek yok ama konusmalarinla bunu hissettir bence bir erkegi cekici kilan unsurlardan biride zekadir. Kibarliktan kirilma ama centilmen ol, kendine bak gorusmeye gittiginde kendine yakisan bir gomlekle git mesela guzel bir parfumunu sik ve mumkunse saat tal ben cok yakistiriyorum. Karakterini bilmiyorum ama hafif maçoluk her kadinin bence hosuna gider. Numarasini istemeyi unutma veya bir sosyal hesabindan ekleşin bukadar kolay gelsin :))

0|1
    0|0
    • 3ay

Yaaaa. Ben bu gün sustum hiç konuşmadım yaaa keşke deseydim bişeyler. Arada espri falan yaptım gerçi ama yetmez yani.

• 3ay

Çoooook saol bunları uygulicam

• 3ay

Rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...