Amerika ürünlerini, Amerika markalarını kullanmasanız olur mu? Burger king ve mc donaldstan kimse ürün almasa olmaz mı?

Bu Amerika suriyedeki ypgli hayinlere destek veriyor, silah veriyor. Fethullahı kullanydı bize karşı. Neden hayla burgerkingden mc donaldsdan yemek yiyorsunuz. Tüm abd mallarını kullanmayın. Ben amerikaya karşı artık herzaman rusyayı tutuyom. yoksa rusyayıda sevmem. Ben Türk Milliyetçisi, Turancıyım

• DEDİKLERİNİ DİKKATE ALIRIM
    A seç
  • DAHA TÜKETMEM KULLANMAM
    B seç
  • BÖJÜ AMERİKA OBAMA KULLANIRIM
    C seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
coco cola, pepsi. burger king, mcdonalds, shbarro, kfc, arbys, iphone kullanmayın, almayın. orsp amerika
Bu ülkeyi ben yönetsem dolar denilen kağıt parçasını ülkede geçirmezdim. incirliği kapatırdım. abdlileri ülkeye sokymazdım. daha neler neler var bende. bunlar kim oluyorda kağıt parçaları her yere hükmediyor. birde kurytlere kynim var

0|0
24

En İyi Kız Görüşü

• Neredeyse tüm ülkeler yardım ediyor. O zaman mercedes, bmw ya da mercedes felanda kullanmayalım. Ülkemiz kendi malını kendi üretemiyor doğru dürüst (Çünkü buna verilen bir imkan yok.). Hani biraz saçma geldi dediklerin. Türkiyedende destek verenler var. İsraille aramız bozuk olduğundada mallarını kullanmayalım denmişti. Fakat İsrail halen ayakta ve şu an aramızı düzeltiyoruz. Anlayacağın bu alıp vermekle olacak iş değil.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• o kadar basit değil bence. şu anda amerikan malı bilgisayarından (marka Türk olabilir ama parçalar amerikan) windows işletim sistemini kullanarak nete giriyorsun.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Inanin cola colayi kimse almaz eger dogru duzgun kola uretse ulkemiz. Anca le cola uretiyorlar oda ucuz zaten neden ucuz olduguda belli sanirim. Eskiden cola turka varken coka cola icen yoktu...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Dediklerinde haklılık payın var.

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar Amerika'yı destekliyorum çünkü ülkemin (!) bana veremediği eğitimi veriyor. Ayrıca unutma ki Rusya komünist bir ülkedir ve diktatörlükle yönetilen ülkeleri sevmez

0|0
    0|0
  • burgere soktu arkadaslar gecen cikardim iskendere soktum hepsini 😄

0|0
    0|0
Yükleniyor...