Yabancı Dizi Önerileriniz?

En favorı bılım kurgu ve fantaslık sevıyom yalnız bana önerebılecegınız bı yabancı dızı var

Mr. Robot ve One pieceyi izliyorum cok sevıdıgım dızıler

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• oprah black

0|1
    0|0
    • 3ay

konusu nedir fragmanı ızledımde pek anlamadım. S

• 3ay

aynen bılım kurgu ve fantastık sevıyom başka var mı pekı buna bakacamda pek emın degılım Şu an actım ılk bolumu varsa ona gecıs yaparım aklında olan

• 3ay

once upon a time var ama fazla kurgusal gene de ben seviyorum. şu aralar izombie ye taktım bayağı da beğendim. onun dışında salem constantine the strain the magicians wich of east end
      hemlock grove ( bu cidden çok hoşuma gitmişti) bunlar geldi aklıma şimdilik

En İyi Erkek Görüşü

• en iyilerim spartacus, prison break, Game of Thrones, breaking bad, how i met your mother ve bu günlerde suits..

0|0
    0|0
    • 3ay

Dediklerinin hepsini izledim başka var mı how i met i izlemedim cok dandık bence ben komedı sevmıyom

• 3ay

Komedi alanında himym en iyisi derim kesinlikle.. çok sağlam bir dizici değilim ama izlemeye çalışıyorum bu ara. true blood var bir de insan üstü yaratıkların olduğu ortalama bir dizi ama ben severek izledim..

• 3ay

Evet Rachel ve Donna güzel kadınlar :) bir avukatlık şirketinde çalışan avukatların davaları kişisel hırsları tam kazandım en haklı benim dediklerinde kaybedişleri.. empatinin kısacası dibi.. avukatlık okulundan ihraç edilen bir adamın new york un en iyi avukatının ilgisini çekip yardımcı avukat olarak şirkete kabulü ve yaşanan olaylar.. doğrusu izlemesi insanı zorlayan bir dizi zira terimler anayasa falan, ancak kesinlikle boş değil..

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...