Kapat

Size en sempatik gelen ırk ya da ırklar?

Arkadaslar merhaba. Bunu hep merak etmisimdir. Kendinizi yakin bulduğunuz ırklar var mı? Bir şekilde size sempatik gelen , insanlarını sıcak kanlı bulduğunuz? Mesela ben asyalıları özellikle de japonları çok seviyorum. Gidip görme şansım da oldu ama bu oraya gitmeden önce de sahip olduğum bir duyguydu. Sizlerinde var mı merak ettim.

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 17

• ruslar çok tatlı geliyor bana var iş yerinde birtane gelin gelmiş buraya çok tatlı bıcır bıcır böyle bir dördbinbejyuzzz deyişi var allam yarebbim çok tatlı lan çok sempatik :)

1|0
    0|0
  • siyahiler

1|0
    0|0
    • Evet , unuttum ben de çok severim.😊

• bizim sınıfta bir japon okuyordu. torpil falında geçilmiyordu. eleman türk dili ve edebiyatta bile sınıf birincisiydi m.. k..
    japon, kore brezilya afrika kıtası brezilya hepsi iyidir

1|0
    0|0
    • 😄😄😄 ya güldürdün valla gerçekten çok çalışkanlar asla ayak uyduramadım bu yüzden döndüm bende ülkeye

• yani zordur. imkan varsa sadece gezip görecen. diğer şeylere karışmamak gerek. :)

• Irklara göre değerlendirme yapmak doğru değil.

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • baltık ülkeleri

1|0
    0|0
  • Ölmüş insanlar

1|0
    0|0
  • Ben brezilyalı hanımefendileri merak ediyorum

1|0
    0|0
  • Japonlar ve Latin Amerikalılar

1|0
    0|0
  • İtalya

1|0
    0|0
  • Ruslar erkekleride kadınlarıda yaşamışlığım da var ;)

1|0
    0|0
  • Biraz İtalyanları seviyorum ne yalan söyleyeyim.

1|0
    0|0
  • slav ırkı yani russian :D

1|0
    0|0
  • Latin kesinlikle

1|0
    0|0
  • Irkçılık yapmam 😆

0|0
    0|0
    • Irkçılıkla alakası yok ama sorumun. Herkes anlamak istedigini anliyor sanırım.

• Ülkemizde yaşayan parazit ırk (aslında bir ırk bile değil ama neyse ) hariç tüm ırkları severim

1|0
    0|0
  • neden gizlisin :)

1|0
    0|0
    • Ya sen?

• bende asyalilari seviyorum sempatikler evet ama oralari görmedim yine gidecekmisiniz nasil oralar yasanilcak yermi bende gitmeyi düsünüyorum ama bakicam iste :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir irk neden sempatik gelsin ki , belki azerilerin konusmasi tatli geliyor olabilir. Ama cok da takmamak lazim bu irk isine. Bizim kanimizda kim bilir kac cesit irk var

1|0
    0|0
  • Japonlar ve Siyahiler çok sempatik oluyor.

1|0
    0|0
  • Asyalilar

1|0
    0|0
Yükleniyor...