Ağlayan birini gördüğünüzde mendil uzatır mısınız?

Geçenlerde tramvayda ağlayan bir kıza mendil uzattım fakat ne kabul etti ne bir şey söyledi. Kötü kötü baktı ve arkasını döndü.

Kötü bir şey mi yaptım acaba?
Burnunu çektiği için mendil uzattım. Benim en nefret ettiğim şeylerden biri burnumu çekmektir ve onun da zor durumda olabileceğini düşünerek yapmıştım.

0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Belki mendilde uyarıcı bir şey vardır diye korkmuştur. Bütün iyi davranışlarımızı öldürdük işte sahtekarlıklarımızla. Şimdi ne alaka diyeceksin. Geçenlerde otobüste yan yana oturan iki arkadaş işte mola zamanı çay içmişler bu ilaç atmış çayına. Adam farkına varmış yalpalaya yalpalaya kaçmaya çalışmış araba çarpınca hastanede farkına varmışlar. Artık insanlar kurnaz insanlar hain. İnsanlar kötü. Her şey beklenir. Yine geçen bir adam anlatıyordu. otostop çeken kimseyi almıyormuş. Nedeni ise : Arabasına bir kişi almış ve trafik kazası geçirmişler aldığı kişi ölmüş 300 milyar kan parası vermiş.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Kafenin önünde köşeye oturmuş zırıl zırıl ağlayan bir kıza destek olmak amaçlı cebimden cıkardıgım selpağı uzattım. beni görmedi kafasını öne eğmiş ve saçları yüzünü kapamıştı daha sonra ona böyle hıçkıra hıçkıra ağladığına göre senin için çok önemli birini kaybetmiş felan olmalısın dedim ben der demez sen nasıl kafasını kaldırdı nasıl cebimden cıkardıgım selpağı nasıl aldı sonra butun erkekler benim için öldü diye burnundan sümük damlaya damlaya bana bir tokat aboo dedim sen kime vuruyon canım kardeşim buna bir vurmuşum sonra kiz pert kız iptal sjsjsjsj şaka şaka selpağı aldı sonra suratıma baktı gözünden iki damla daha yaş süzüldü ve bir şey söylemeden gitti. Cok etkilenmiştim lan

0|0
    0|0
  • Banane

0|0
    1|0
  • Tacizci zannetmesinler diye kizlara hayatta bulasmam. Ağlasin dursun asf

0|1
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Mendil taşımam ki.

0|0
    0|0
  • aman boş ver kimse yaranma iyiliği gören görür görmeyende kendi bilir napalım insanoğlu bu ya neden insan oğlu neden karısı çocugu kızı değil kim buldu bu kelimeyi bazen böyle kelimelere gıcık oluyorum türkçede nedense :)

0|0
    0|0
  • Yavasca yok olusunu izlerdim. Keyif verici

0|0
    0|0
  • nayır.

0|0
    0|0
  • Sen iyiliğini yapmışsın boşver

0|0
    0|0
  • niye üzerine düşünüyorsun ki boşver kim bilir neden öyle baktı amacın belli senin sonuçta

0|0
    0|0
  • kendi haline birakirim tanimiyosam

0|0
    0|0
  • Hayır hapşıran birini görünce mendil uzatıyorum

#MaviMelek

0|0
    0|0
  • Görmemezlikten gelirim

0|0
    1|0
  • Hyrrr

0|0
    0|0
  • cins senin cinsin :D sen anlayamadıysan kimse anlayamaz :D

0|0
    0|0
  • Tanımadığım için yaklasmam

0|0
    0|0
  • Hayır gözyaşlarını elimle silerim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Utandi belki de

0|0
    0|0
  • Bana mesaj atabilirmisin ben atamıyorum

0|0
    0|0
  • Yanından uzaklaşırım. teselliden bile anlamam

0|0
    0|0
  • Biri bana uzatsa daha da aglardin ama alirdim mendili sanirim

0|0
    0|0
  • Kimsenin güçsüzlüğümüzü görsün istemeyiz çünkü

0|0
    0|0
  • Teselli ederim derdini sorarım yardım etmeye çalışırım

0|0
    0|0
  • yaptığın kötü bir şey değil kız küçük düşmüş gibi hissetmiş olabilir

0|0
    0|0
  • Daha çok ağlarım huyum kurusun ne oldu diye sormaya gelmiyo ağla bakam ağla 😂

0|0
    0|0
  • Ne yazsam bilemedim şimdi pbncd

0|0
    0|0
  • Keske herkez senin gibi dusunceli olsa

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • O hayvanlik etmis. aman oyle kendini bilmezler var. sanki sen onu uzecek bir sey etmissin gibi

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...