Hedefleriniz neler?

hayatta ulaşmaya çalıştığınız nokta bu yolda ilerlerken neler yapıyorsunuz motive olmak için?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Cocuklardan biri uni de Oglum da Kolej de onlar mesleklerini ellerine alsin Olecem ben sonra. Tabi bir iki torun da buyuturuz arada.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ilahiyat üzere muhabirlik yapip "Islami" ülkelerde yanlis giden seylere dikkat cekmek istiyorum. Bunun icin ünive basladim. Bundan öte beni bu yolumda destekleyen bir es istiyorum, ama burada yapacak pek biseyim yok 😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kesinlikle universiteyi bitirmek
    Benim hayat amacım okumak

0|0
    0|0
  • avrada gidicem uhuuuuuuuuuuu

0|0
    0|0
  • dünyayı feth etmek :D

0|0
    0|0
  • Hedef medef koymak boş. Allah var keyfine göre hayatını yönlendiriyor isterse acı çektirir sana izler. İsterse zengin eder isterse sağlığınla oynar. Boş yere hedef koymaya gerek yok.

0|0
    0|1
    • 3ay

o zaman yatalım biz nasıl olsa allah belirliyor kaderimizi iyi yaparsa yapar ne saçma düşünce bu allah çalışana verir sana irade vermiş hedef belirlersin o hedef için çalışırsın ve başarırsın. hedefsizlik ya da çalışma yeterszliğinden başarısız olup yakınmayın !

• 3ay

@fatih9661 Başarısızım demedim. Ben adaletli olduğuna zerre inanmıyorum.

• 3ay

fatih katılıyorum aynı şeyleri soylicektim

Kızlar Ne Diyor 1

• motive falan olmuyorum pes ediyorum :D
    hayalim emekli olunca bir sahil kasabasına yerleşmek klasik hayal yani..
    bunun için kendi işimi kurmaya çalışıyorum onun için çalışıyorum yapabileceğime inanıyorum ir çok kişi olmayacağını söylese de ben elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum başaracağıma inanıyorum..

0|0
    0|0
Yükleniyor...