Kaderinizi etkileyen hayattaki en büyük pişmanlığınız nedir?

Kaderinizi etkileyen hayattaki en büyük pişmanlığınız nedir?Herkesin hayatta önemli ya da önemsiz bir takım hataları ve pişmanlıkları mutlaka vardır. Ancak öyle hatalar vardır ki kaderimizi doğrudan etkiler ve belkide bir ömür pişmanlığını yaşamaya mahkum ederiz kendimizi. Peki sizin kaderinizi etkileyen en önemli pişmanlığınız nedir?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Birine eşinin onu aldattığını söyledim. Olaylar öyle gelişti. Söylemek iyi bir fikir gibi geldi. Ama öyle değilmiş. Pişmanım. Benim kaderim değil ama onların hayatları etkilendi. Ben üzgünüm. Söylemeseydim belki boşanırlardı, belki barışırlardı belki de hastalık kaparlardı. Bilmiyorum artık.

0|2
    0|0
    • Herşey iyi giderken Allah'tan, kötü olunca kuldan bilirler. Kimsenin işine karışmamak en iyisi.

• yuva yıkmak gibi bir kastım yoktu. adamı hiç hazetmem, kadın benim yakınımdı. ortada yuva kalmadığını düşündüğüm için söyledim. evet bana göre de pamuk ipliğine bağlıydı, normal bir evlilikte kadın kocasının ölmesi için dua eder mi? kocasının ölümü üzerine planlar yapar mı? gelecek hayallerini "dul kalmak" üzerine kurar mı Allah aşkına?

• Kesinlikle haklısın. Dedim ya bazılarına ağzınla kuş tutsan yaranamazsın.

Kızlar Ne Diyor 10

• Ailemi üzmek

0|1
    0|0
  • birini cok sevmistim sonradan rastgele tanistik bem kendimi hic ağirdan satmadim basit kiz gibi gozuktugumu dusunuyorum onun gozunde o yuzden pismanim keske surundurseydim biraz diye

0|1
    0|0
  • keşkelerim en büyük pişmanlığımdır

0|1
    0|0
  • Yaptigimiz hicbir sey kaderimizi degistiremez ki, kimse pisman olmasin

0|1
    0|0
  • Ozguvenimi azaltma karari almam ve basarmam

0|1
    0|0
  • Güvenmek

0|1
    0|0
  • Farkındalık en büyük pişmanlığım.

0|0
    0|0
  • Bu site

0|0
    0|0
  • Birine çıkma teklifi ettim. Kabul etmedi. Simdi ayni okulda okuyacağız. En büyük pismanligim keşke söylemeseydim bilmeseydi simdi belki biseyler olabilirdi..😕

0|0
    0|0
    • Çıkma teklifi edince ipleri ona teslim etmiş oluyorsun.

• Boşvermek gibisi yok:)

• 👍😏

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 2

• Pişman olduğum bisey hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • Kaderi cazibemle etkiledim

0|0
    0|0
Yükleniyor...