Hayatıma karla karışık yağmur yağıyor ve ardından sert bir rüzgar ben ise oturdum gokkusagini bekliyorum?

zaman zaman sıkıntılar yasaya biliyoruz umutsuzluğa kapılıp kendinizi salmayin lütfen inanın siz umutsuz olursanız cevrenizdekilerde ister istemez etkilenebilir unutmayın herkezin bir umuda ihtiyacı vardır olumsuzlugunuzla onlarında hevesini kirabilirsiniz

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok doğru. Bazen okadar umutsuzluğa düşüyorum ki hayır diyorum bir umut bekleyeceğim. Çünkü biliyorum ki umudun bittiği yerde yapacak birşey kalmıyor hayatta. Boşluğa düşüyorsun, yani açıkçası ben öyle oluyorum. Bazende cevremizdekiler öyle bir durumda oluyorlar ki gerçekten etkiliyorlar beni, hevesim kırılıyor. Bazen inadına sabrediyorum bazı şeylere bazense onlardan çok etkilenip pes ediyorum. Tabiki yapılması gereken asla pes etmemek bunu biliyorum. Mühim olan gücümüzün bitmemesi , oda çevremizin bize olan desteğine göre değişir bence.

0|0
    0|0
    • 3ay

isde evleneceğin kişi öyle biri olmalı ki bu yolda seninle beraber yürüyüp düştüğünde seni yerden kaldirabilmeli ve sana umut vermeli. başarıyı ve mutluluğu yakalayasin😉

• 3ay

Dogru :) ozaman umarım herkes öyle biri ile evlenir:)

• 3ay

ben onu arıyorum isde bir bulsam...

Kızlar Ne Diyor 3

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...