Günümüz kızları neden bebek sevmiyor 😒 ?

Günümüz kızları neden bebek sevmiyor 😒 ?

2|0
33|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 32

• çocuk sahibi olduğun zaman o hep seninle birlikte gelir. Eskiden insanlar çocuklarını pekte düşünmeden büyütüyorlarmış ama şimdi öyle değil. Çocuğun psikolojisi, beslenmesi hepsine ayrı ayrı özen göstermek gerekiyor. Hayat artık çok daha karmaşık her şeyi tek tek öğretmek ciddi sabır isteyen bir iş. Mesela annemle pek anlaşamam bu yüzden çoğu şeydim kendim öğreniyorum hem iyi hem kötü olabiliyor. Çocuğumun böyle büyümesini istemem buda bendeki sorumluluğu epey arttırıyor. Çocuk büyütmek aslında çok özveri gerektiren bir şey belki bu yüzden artık daha düşünceli yaklaşıyor insanlar

0|1
    0|0
  • Kimmiş onlar aaaa 😂

0|1
    0|0
  • genelleme yapman bir bakıma doğru bir bakıma yanlış ama su. şekilde düşünüyorum bebeklrr yorucu oluyor her zamn gulmuuorlar ve en başta vücudu bozulacak abi nasıl sevsin 😊😊😊

0|1
    1|0
  • Kendimiz bebekiz ondan 😂 😂

1|1
    0|0
  • "Ları" atarsak hani

2|1
    1|0
  • O kızların sünnet masrafları benden.

Bebek sevilmez mi ya.. Allahım hayali bile muazzam nitelikte. Yumuk yumuk bacaklar. minnacık ayakları..
    Allah'ım AMİN ❤

0|1
    0|0
  • Ben çok seviyorum görünce dayanamam hemen severim ama aglamasini istemem

0|1
    0|0
  • Bebek sevmeyen insana vicdansiz gözüyle bakarim

0|1
    0|0
  • Ağlaklar salaklar ve anneye bağımlılar görünüşleri de iğrenç hepsinden tiksiniyorum

0|0
    2|2
    • 3ay

Sakami yapiyosun dalgami geciyosun sen annenden su anki halinle firlamadin aglak salak nedir? Hasbinallah

• 3ay

Annende senden tiksenseymis keskede zamaninda dunya bir pislikten kurtulsaymis neyse

• 3ay

@sakıcalımm sadece bu görüşüme bakarak beni tümden nasıl yargılayabildin? bu tamamen kişisel bir görüş görüş paylaşmak hiçbir zaman kötü bir şey olmadı senin gibi gerikafalılar olmadığı sürece..

• Aglamadigi surece sknti yok

0|1
    0|0
  • Severim

0|1
    1|0
  • Ay o nerden cikti ben deli oluyorum bunlaraaa :D

0|1
    0|0
  • O nerden cikti?

0|1
    0|0
  • Genelleme yapmandan bıktım, aha burda bezdim.

0|1
    1|0
  • Sevmemek değil. büyütmek zor. hele ki bu zamanda hem kız hem erkek çocuguna sahip cikmak zor. etraftaki kotuluklerden korumak zor. bende ki bunlardan korkmak olurdu galiba.

0|1
    0|0
  • Ben cok seviyoyumm =)

0|1
    1|0
  • Şunu sevmeyen ölsün ya maşallah

0|1
    1|0
  • Ben bayılırım allah nasip etsin

0|1
    0|0
  • neden sevmeyelim bebekler sevilmez mi

0|1
    0|0
  • Ben severim ama çocuk istemezdim 😓

0|1
    1|0
  • Ama bu bebiş çok tatlı

0|1
    0|0
  • Seslerine tahammülüm yok.

0|1
    1|0
  • Severim

0|1
    0|0
  • Bazı bebekler çok şımarık oluyor ya çıldırtıyorlar yoksa tatlı canlılar

0|1
    1|0
  • Bebek sevmeyenlersevmeyenler ölsün. hayatın anlamı onlar ya hele de kokuları ohh 😘

0|1
    0|0
  • seviyorum

0|1
    0|0
  • Bir oğlum olsa 😍

0|1
    0|0
  • Ya bebek sevilmez mi😊😇👶

0|1
    0|0
  • Kim demis :/

0|1
    0|0
  • kim demiş onuuu ay şuna bakkk yirim😍💋❤️

0|1
    1|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 8

• Çünkü kızlarda bebek bakacak bilinç ve sorumluluk yok da ondan.

0|1
    0|0
  • Çünkü olgunlasamiyor bir çoğu, bebeği olması gereken yaşta bile hala kendileri de bebek gibi davranıyor.

0|1
    0|0
  • Gelişim çağında yatırımı göğüs ve kalçalarına yaptıkları için beyinleri küçülüyor. s-Sorumluluk gerektiren işlerle başa çıkamayacaklarını anlayınca da bahaneler bahaneler :D

0|1
    0|0
  • Bedirhan Aşık oldu.

0|1
    0|0
  • hem bakamıyorlar birden fazlasına zorlanıyorlar doğal olarak hemde bazı erkekler çok çocuk istiyor bir çocuğu sevdi mi :)))

0|1
    0|0
  • Bebek sevmeyen insanları hiç sevmem = )

0|1
    0|0
  • Şimdi bütün kızlar isyan eder. 😂

0|1
    0|0
  • sorumluluk almaktan korkuyordur

0|1
    0|0
Yükleniyor...