Bu erkekler neden böyle?

Bir insana bağlı kalmak bu kadar mı zor? Bir kişiye bağlı kalabilseniz gerçek mutluluğa huzura erisiceksiniz. Ama hep daha fazlasını istiyorsunuz. Neden? Neden bu Pişkinlik. Madem öylesiniz yalandan güven vermeyin insanların hayatlarıyla hayalleriyle oynamayın. Yazık gerçekten nefret ettim erkeklerden.

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• tanıdığın insanlar size yanlış yapmışsa tüm erkekleri bunu katmak size ne kazandırıyor bu sitedeki bu genellemelerden artık bıktım geriyorsunuz insanı git kimle derdin varsa onla çöz sağa sola taş atmayın bilip bilmeden konuşuyorsunuz illa kötü söz mü söyleyelim anlayacağınız şekilde kimsenin avukatlığını yaptığım yok ama pire yüzünden yorganları yakmayın biz sizlere aynı şeyleri söylemiyoruz tüm karşı cins için belli bir kesim var sözümüz onlara oluyor bırakın bu genelleme olayını bir daha zaten karşılaşırsam gerekeni fazlasıyla söyleyeceğim.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu sitede nasihatlerini dinlediğim 40'lı yaşlarında iki bey vardı.
    3 yıl geçmiş üzerinden.
    Hep "erkeklerin çoğu zaman ne istediklerini bilmediklerini, üzülmek istemiyorsam seçici olmam gerektiğini" söylerlerdi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Sen iyisini bulamamışın ve ona bakarak erkekler hakkında bu şekilde düşünmen ne kadar doğru tartışılır her ne kadar bazı hemcinslerim ve kızlarda dahil anlattığın gibi olsada. Kimseyi aldatmadım çok şükür aldatmayıda düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • ben de doymak için daldan dala atlıyordum bilirim o boşluk hissini ama şöyle de bir şey var ki insanlık, arkamda bana beddua edecek kimseyi bırakmadım çok şükür.

0|0
    0|0
  • Kız güven vermez ilgilenmez sonra gelir bize böyle der kezban seni

0|2
    0|0
    • 3ay

Kes iğrenç mahlukat ablam aldatildim her şey çok iyiyken

• 3ay

bir de hakliymis gibi uste çıkıyor sonra da boz kozbon dogoloz

• Ya naptınız yine olm

0|0
    0|0
  • p1cleri seversiniz bacim sonra aglarsiniz.

0|0
    0|0
  • :D Siz neden size değer veren erkeklerden soğuyorsaniz, Ona kötü davraniyorsaniz onun için. Size böylesine acı çektiren erkekler her zaman daha değerli ve bu yüzden çoğu erkek ise kötü davranmayı tercih ediyor hiç biriniz sevgiyi hak etmiyorsunuz

0|0
    0|0
  • Kadınların kalmadı kadar zor

0|0
    0|0
  • her erkek bir değil

0|0
    0|0
  • Bazı erkekler bir kızla biraz takıldıktan sonra ondan sıkılıp başka kızlara ilgi duymaya başlar.

Sana tavsiyem bir erkeğe vazgeçilmez olduğunu falan hissettirme😉. Çünkü seni garanti bilir başka kızlarla da birlikte olmak ister.

0|0
    0|0
    • 3ay

Evlendikten sonra öyle oluyor

• 3ay

Yazik

• 3ay

Ama hepsi öyle değil😊

• insan işi kendinden bilirmis

0|0
    0|0
  • Bende kızlardan neden hep doğru erkekleri kullan at yaparsınız

0|0
    0|0
  • bağlılık bazıları için zor iş en doğru seçim yapan kadar bağlanamamak bir önlem

0|0
    0|0
  • yok abi cidden bir kıza bağlı kalmak zor onu anladım.

0|0
    0|0
  • erkekler demek mantıksız

0|0
    0|0
  • Sen bir erkek yüzünden tüm erkeklere haksızlık yapıyorsunuz

0|0
    0|0
  • Boş sözler bunlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0