Suriyelileri döversem suç alır mıyım?

Soru yukarda arkadaşlar nedenini sorarsanız anlatayım akşam hava alayım diye merinos parkına geldim 2 tane suriyeli yan bankıma oturdu sol çapraz banka 2 kız vardı çaktırmadan fotolarını çekti arkasından ıslık falan çalıyorlar kızlar en sonunda anladı rahatsız oldular kalkıp gittiler ben şimdi bunları dövsem ceza alır mıyım?

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• Bugünde suriyeli çöpçü benim çöpümü kurcalıyorsun diye diğer çöpçü adama bağırıyordu cam şişeleri yere fırlattı ne ara kendi çöpü olmuşsa :D Dağdan gelmiş bağdakini kovuyorlar. Aman bırak ya değmez

0|0
    0|0
    • 3ay

Benim kızdığım kızlar benim mahallenin kızları rahatsız etmeleri canımı sıktı 5 yıl kavgaya karışmamam lazım yoksa şimdi dağıtmıştım bunlar yüzünden kızlar doğru düzgün dışarı çıkamıyorlar

• 3ay

Onlar burada da var her yerde varlar artık yapacak birşey yok 5 sene sonra bu ülkeyle baş edemeyiz artık. Adamlığın sana kalsın uğraşma serserilerle.

• 3ay

Doğru söylüyorsun 5 sene sonra kendi ülkemizde turist gibi olacağız adamlar burda kendine dükkan açtı

En İyi Erkek Görüşü

• Ben suriyeliyi camiden ayakkabi calarken yakaladim dovdum birsey olmadi karakolda ifade aldilar saldilar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 8

• evet bu bir suç biliyorsun insan ayrımı yok

0|0
    0|0
  • Bazı şeyler suç olsa da yapılmalı

0|0
    0|0
    • 3ay

Aynen de 5 yıl içinde kavgaya karışmamam lazım

• 3ay

Ülkelerindeki savaştan korkup kaçarlar burda kendilerini afedersin abi ama bir bok zannediyolar

• 3ay

Bence tam öyle değil. Burada özgürlüğü görünce herşeyin yapılabildiğini zannediyorlar.

• döv lan bizim topraklarımızda iyice cıvıdılar türk yurdunda türke meydan okur oldular

0|0
    0|0
  • sende o yürek olsa döverdin orada gelip buraya soru sormazdın kardeş

0|0
    0|0
  • Bu durumu suriyeli diye betimlemene gerek yok abaza çok bu ülkede

0|0
    0|0
  • Alirsin kardesim bizi iceri alirlar onlara bir sey yapmazlar

1|0
    0|0
  • Öldürürsen ceza alırsın ama döversen belki