Bu Sitedekiler Niye Böyle?

Aşk ve cinsellikle ilgili yazdığım benceye 40-50 yorum ve bir o kadar da beğeni geldi. Teknolojiyle ilgili yazdığım benceye 3-4 yorum ve o kadar da beğeni geldi. Kültür ve sanatla ilgili yazdığım bencelerden birisine sadece 1 beğeni diğerine de 2 yorum 1 beğeni geldi. Birde benceleri de iyi yazıyorum, süper bence filan seçiliyor. Olay bir tek benle ilgili değil. Birisi aşkla ilgili soru soruyor, yüzlerce yorum geliyor, adam gibi soru soranlara yorum atan yok. Demek ki bu sitede ki çoğu kişinin hayat görüşü, hayat seviyesi sadece aşk ve cinselliği kapsayacak kadar. Ben bu seviyede insanların olduğu bir gruba ait değilim. Sitede az sayıda bilgili ve aydın kişi var, lafım onlara değil. Bırakıyorum bu siteyi. Tarihte az bilinen önemli konularla ilgili çok sayıda bence yazacaktım fakat hak eden yokmuş. Bu sitede genel külütürü ve bilgi seviyesi zayıf olan herkese ilan-ı isyan ediyorum. Diğer ülkeler bilim ve kültürel alanlarda çok sayıda gelişme yaşarken siz aşk ve cinsellikten ibaret görmeye devam edin. Bu siteye harcayacağım vakti İlber Ortaylı ve Dostoyevski'nin kitaplarını okumaya harcayacağım. Haklı mıyım?

• Haklısın, doğru söylüyorsun :-)
    85% (17)79% (15)82% (32)Oy Ver
  • Sana katılmıyorum
    15% (3)21% (4)18% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• bende aynen bu sevgılı sorularından bıktım çok haklısın sonuçtan bellı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• haklısın kardeşim

0|1
    0|0
  • Cevabı belli. :D sormana lüzum yok :D

0|2
    0|0
  • Helal adamsin

0|1
    0|0
  • Çok haklısın. Kaç kere çocuk istismarına yönelik benceler düzenledim olan olaylara değindim iki kez zekalarına uygun seviyede sorular sordum ikisi de popüler oldu, bencelerim popüler olmadı ilgi dahi görmedi o kadar az kişi yanıtladı ki. Sitenin yöneticilerinde iş yok ki üyelerinde olsun.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kardeş xperlerini harca öyle bırak ben de bırakacağım bu sitedekileri infaz etseler ülke gelişir ilerler bu kadar sapkın bilgisiz cahil insanı bir araya getiren bir site daha görmedim. FBI mı kurdu bu siteyi acaba bunlardan sabun yapacaksın başka işe yaramazlar

0|1
    0|0
  • bu sitede mantık arama çocuk dolu içersi.

0|1
    0|0
  • Haklısın, doğru söylüyorsun.

0|1
    0|0
  • 4 yıl once de ben bunun içinşavaştım sonra bir baktım ki hesabi kapatmişim =D

0|1
    0|0
  • Aynen öyle millet'in teknolojiyle ilgilendiği yok :D

0|1
    0|0
  • kanka sadece başlığı okudum haklısın :D

0|1
    0|0
  • Helal sana ayni benim gibi dusunuyorsun :-D

0|1
    0|0
  • ne demişler ignorance is bliss boşver mutlu olsun aptallar :)

0|1
    0|0
  • bombos seyler gercekten

0|1
    0|0
  • türkler azmış olmalı

0|0
    0|2
    • 3ay

Şu anda sadece aynaya bakıp kendini anlattın, Türkleri değil. Bir daha Türklerle ilgili konuşacağın zaman aynaya bakma. Yoksa kafanın üstüne buz döküp Kanadalı buz hokeyi takımı Winnipeg ile tek kale maç yaparım :-D

Yükleniyor...