Kadıköy'de başıma gelen hadise. Neden polis böylelerini içeri tıkmıyor?

19 senedir istanbuldayım. Çok dışarı çıkan bir tip değilim. Bugün kadıköye işim düştü ve yanımda 20 yaşındaki bir çocukla oraya gittim (25 yaşındayım). Tam Boğa heykelinin oraya doğru dönerken. Esmer, benden kalıplı türkçe aksanı pek olmayan (doğuluydu sanırım) biri (erkek) çıktı karşımıza. Selamun aleyküm dedi durdurdu bizi, elimi sıktı arkadaşın elini sıktı. Aleyküm selam dedim. Tam gidiyorken elimi tuttu bana neden selam vermiyorsunuz ben "o. çocuğumuyum" dedi. Verdim dedim işine git dedim. Suratıma bir bakışı var sanki beni orda bıçaklayacak gibiydi çok korktum. Ve elimi orda çok sıkı sıktı zor kurtardım ve çok korktum. Hızlıca ilerledim ordan. Adam para mı isteyecekti, haraç mı kesecekti bilmiyorum ama tam 500 metre arkama baka baka yürüdüm. Ve bunun gibi magandalar hala dışarda dolaşıyor. sizlerin başına gelen var mı

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Arkadandan gelmedimi adam sen giderken?

0|1
    0|0
    • 3ay

gelmedi Allah'tan. Ama yemin ediyorum öldürecekmiş gibi baktı o an. Ve bunu kadıköyün belkide en işlek yerinde cesaretlenip yapması çok ilginç

• 3ay

Geçmiş olsun

• 3ay

teşekkür ederim :(

En İyi Erkek Görüşü

• Kadıköyüde dediğin yeride iyi bilirim saat 23 ten sonrada alkolikler kavgaya tutuşuyo komünistler vatana sarıyo polisle çatışmalar kadıköy öyle bulaşmican anlamazlar çünkü BN arada nargile içmeye arada da karşıda oturan arkadaşlarla buluşunca ortak nokta oluyor işte :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• onlar hangi biriyle uğraşsın sende tam mekanını diyorsun

0|0
    0|0
    • 3ay

baba sonuçta kalabalık mekan :(

• Olur böyle bakalar. Çürük gibi durmasaydın sende aslanım.

0|0
    0|0
    • 3ay

çok zayıfım buda bende güven problemi yaratıyor. böyle olaylar karşısında çok korkuyorum

• 3ay

korkma lan kaybedick neyin var 1 canın var karşındakinin 10 tane ddğil. 😊 cesaretli ol bazen fizikten daha ağır basar cesaret.

Yükleniyor...