Neden hayat bu kadar zor neden?

Bazen hayat o kadar zor geliyor ki başımı alıp çekip gidesim geliyor uzaklara size de oluyor mu? Hadi buraya dertlerini döksün herkes belki başkalarının dertlerini okudukça sukrederiz halimize...

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen be kesinlikle. Çok şey de istemiyoruz aslinda mutlu olmak için. Ama her şey aleyhimde gelişiyor gibi oluyor. Kendime yakin gordugum arkadaslar işi duserse konusuyor yoksa yoluna bakiyor ailemin de bana hicbie guveni yok. Oysa ki onlarin yuzunu karartacak tek bir yanlişim da yok. Bunun sebebi onlarin cahilligi olarak goruyorum. Elbet bir gun duzelir ümidiyle de yaşıyorum. Allahtan ümit kesilmez

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Arada oluyor da nereye gitcez ki😭

1|0
    0|0
    • 3ay

Uzaklara coook uzaklara katlanamıyorum artık bu düşüncesiz insanlara ve insanların arasında kaybolup gitmekten değer görememekten

• 3ay

Daha değil 🙄

• 3ay

Bende benden hoşlanan biri var ama artık ne insanlara ne de erkeklere guvenim kaldı korkuyorum yine yanlış kişileri sevmekten o yüzden belki mutlu olabilecekken olamıyorum

Erkekler Ne Diyor 5

• Hayat aslında çok basittir seçimini yapar ve ilerlersin zor değildir hayattaki en basit şey hayattır hatta hayatı zorlaştıran insanların ta kendisidir çevrende görmek istediklerini seç seçersin bu yüzdende hayatını ya sen zorlaştırırsın ya da basitleştirirsin burda hayatın bir suçu yok yani

0|0
    0|0
    • 3ay

Sadece kendi kabullerimizden dolayı insanlar ne der diye o üzülmesin bu üzülmesin derken kendimizi kaybediyoruz dünya da belki de o yüzden zor gözüküyor buradan hayat

• 3ay

Mesafe koyamam ki ne kadar sinir etse de o benim annem

• 3ay

Ben sana sevginde ya da samimiyette sınır koy demiyorum düşüncede sınır koy

• bence zor değil bilmiyorum zor tarafını pek görmedim

0|0
    0|0
  • Kendi hayatını bulduğunda göreceksin

0|0
    0|0
    • 3ay

Yani

• 3ay

Öğreneceksin hayatı her anından bişi çıkaracaksın

• 3ay

Inşallah

• Adil değil çünkü

0|0
    0|0
  • gözlerim 4 derece bozuk, kulağımda %20 sağırlık var. böbreklerimde taş var. böbrek taşı ağrısı da bu dünya işi değil, kabir azabı gibi bir şey. gerçekten de şükret. eğer sağlığın yerinde ise.

0|0
    0|0
    • 3ay

Haklısın benim de psikolojim bozuk çok zayıf karakterliyim bu da sağlığa girer mi

• 3ay

Haklısın onların belki psikoloji düşünecek halleri bile yok

• 3ay

Evet doğru

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...