50 bin tlye bir arsa alsam 3 yılda ortalama değeri kaç bin olur sizce :D (ortalama diyorum , mekan cart curt demeyin) ?

cevaplarınızı beklyiorum 50 bine arsa alsam 3 yılda kaç bin olur değeri :D

Güncellemeler:
3ay ulan babamın 3 tane 50 -55-60 lık arsası 3 yılda 120-150-115 bin oldu , sırf moral bozmak için yaşıyorsunuz he , bilmesem beni yiceniz :D

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• arsanın bulunduğu mevkiyi, yerleşim yerine uzaklığını, ne gibi bir bölgede olduğunu (örn sanayi bölgesi), dış olumsuzlukları var mı (örn cingen mahallesi, terör tehdidi alanı, insanların kotu olduğu bir yer gibi) ve diğer özelliklerini söylersen tahmini değer aralığını bulabiliriz

0|0
    0|0
    • 3ay

orduda almayı planlıyorum, ortalama 50-60 tl arasında alıp 3 yıl sonra satmayı planlıyorum, cingen mahallesi , terör yok buralarda,

• 3ay

ben gayrimenkul değerleme uzmanlığı eğitimi aldım o yüzden biraz detay soruyorum ama kafa taslak bir değer istiyorsan gelen yorumlara baksan daha iyi olur

• 3ay

özelden mesaj atcaktım kapalı ordan daha düzgün anlatabilirdim

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• önce imarlı mi alacaksın? imarsız mi? nereden alacaksın? etrafında apartman ve yol var mı? bunların hepsi onemli ;)

0|0
    0|0
    • 3ay

belli değil ki işte :D , fiyat aralığım bu yani 50-60 tllik arıcam bulıcamda , sizce ortalama ne kadar olur diyorum

• 3ay

bu devirde bu piyasa da boş bir arsa bulursun imarlı pahalı olur ama tahmini olarak şansın varsa etrafına apartman yapılırsa 100 bin TL yi bulabilirsin ha yok boş olursa en fazla 85-80 ni bulursun 😉

• bu yerine göre değişir.

0|0
    0|0
  • En kötü yerde %1 en iyi yerde %1000 bile olur eğer bu yer İstanbul dışında ise çok bir artış bekleme maksimum %50-75 arası olur eğer batının dışındaysa dogu tarafında ise hiç bir şey bekleme %10-15 ya olur ya olmaz

0|0
    0|0
  • Aynı durur 😂

0|0
    0|0
  • 80 bin eder yine, en kötü ihtimalle yani.

0|0
    0|0
  • 150 bin

0|0
    0|0
  • 70 diyorum

0|0
    1|0
  • 12000 liraya aldığım 6 yılda 40000 lira olmuş. :/

0|0
    0|0
    • 3ay