Sözde feministler neden bu kadar dar görüşlü?

Arkadaşlar sorum net. Feministler neden kadın hakları savunucusu kılıfının ardına saklanıp şehit polisler için eylem yürüyüş vs yapmadı. Madem gerçekten kadın haklarını savunuyorsunuz neden şehit olan polislere, katledilen polis kız çocuklarına ses etmiyorsunuz? Tek yaptıkları sokakta rahat öpüşemeyince yürüyüş yapmak, yok oyunlarda kızlar hep seksiymiş de metalaştırılıyormuş. Kardeşim erkekler de hep kaslı falan oyunlarda? Ben hiç biscolata reklamları erkekleri metalaştırıyor diye ağlayan ve yürüyüş yapan erkek görmedim. Tek yaptıkları kendi görüşlerinden olmayan herkese faşist damgası vurmak, iktidarı eleştirmek, ve bunları yaparken kadınları savunuyormuş gibi yapıp saf kadınları arkalarına almak. Yani tamamen algı yönetimi ve acitasyon. Katledilen, öldürülen tecavüze uğrayan kadınlar için bile yürürken hep siyasete bağlıyorlar olayı. Amaçları aslında kadın sacunucusu gibi görünüp kendi görüşlerinden olmayan herkesi dışlamak, kendi görüşlerini örgütlemek bence. Ben ŞEHİT POLİSLER İÇİN NİYE SES ÇIKARMADINIZ? diye sorduğumda bana ''sen bizim açığımızı mı arıyorsun kadın düşmanı pislik püü ıyy'' falan dediler. Böyle komik insanlar :D

Güncellemeler:
Bizim kampüste apo bayrağı asanlar olmuştu. kızları ön saflara koyarlar ki tepki gelirse kızlar karşı koysun, erkekler onlara saldıramayacakları için kızlar onlara saldırınca erkekler karşı koyamasınlar diye. bu durumda kadınların zayıf düşünülüşü de suistimal edilmiş oluyor. mesela sözde kürdistan bayrağı asıyorlar tepki koyunca haberlere faşistler kızları kovaladı diye çıkıyor. algı yönetimi bu işte.

0|1
43

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...