Sözde feministler neden bu kadar dar görüşlü?

Arkadaşlar sorum net. Feministler neden kadın hakları savunucusu kılıfının ardına saklanıp şehit polisler için eylem yürüyüş vs yapmadı. Madem gerçekten kadın haklarını savunuyorsunuz neden şehit olan polislere, katledilen polis kız çocuklarına ses etmiyorsunuz? Tek yaptıkları sokakta rahat öpüşemeyince yürüyüş yapmak, yok oyunlarda kızlar hep seksiymiş de metalaştırılıyormuş. Kardeşim erkekler de hep kaslı falan oyunlarda? Ben hiç biscolata reklamları erkekleri metalaştırıyor diye ağlayan ve yürüyüş yapan erkek görmedim. Tek yaptıkları kendi görüşlerinden olmayan herkese faşist damgası vurmak, iktidarı eleştirmek, ve bunları yaparken kadınları savunuyormuş gibi yapıp saf kadınları arkalarına almak. Yani tamamen algı yönetimi ve acitasyon. Katledilen, öldürülen tecavüze uğrayan kadınlar için bile yürürken hep siyasete bağlıyorlar olayı. Amaçları aslında kadın sacunucusu gibi görünüp kendi görüşlerinden olmayan herkesi dışlamak, kendi görüşlerini örgütlemek bence. Ben ŞEHİT POLİSLER İÇİN NİYE SES ÇIKARMADINIZ? diye sorduğumda bana ''sen bizim açığımızı mı arıyorsun kadın düşmanı pislik püü ıyy'' falan dediler. Böyle komik insanlar :D

Güncellemeler:
3ay Bizim kampüste apo bayrağı asanlar olmuştu. kızları ön saflara koyarlar ki tepki gelirse kızlar karşı koysun, erkekler onlara saldıramayacakları için kızlar onlara saldırınca erkekler karşı koyamasınlar diye. bu durumda kadınların zayıf düşünülüşü de suistimal edilmiş oluyor. mesela sözde kürdistan bayrağı asıyorlar tepki koyunca haberlere faşistler kızları kovaladı diye çıkıyor. algı yönetimi bu işte.

0|1
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Valla doğru söylüyorsun. Feminizm iyidir ama önce ne olduğunu bilmek gerekir. Sokakta rahat öpüşüp koklaşamayınca kendini parçalayıp nara atmakla olmuyor feminizm. Abartı olan hiç birşeyi sevmiyorum 😂

0|1
    0|0
    • 3ay

Bizim kampüste apo bayrağı asanlar olmuştu. kızları ön saflara koyarlar ki tepki gelirse kızlar karşı koysun, erkekler onlara saldıramayacakları için kızlar onlara saldırınca erkekler karşı koyamasınlar diye. bu durumda kadınların zayıf düşünülüşü de suistimal edilmiş oluyor. mesela sözde kürdistan bayrağı asıyorlar tepki koyunca haberlere faşistler kızları kovaladı diye çıkıyor. algı yönetimi bu işte.

• 3ay

Allah belasını versin o apo denen domuzu savunanların

En İyi Erkek Görüşü

• Yalan yok haklısın :D , adam gayet mantıklı konuştu, saçma sapan yorumlar yazmayın içimizdeki pembeliler :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok dogru

0|1
    0|0
  • Feminizmi yanlış gösterip sırf gösteriş için bokunu çıkaran çok. Haklısın. Ama bir şey görmüştüm atıyorum linkini. Erkeklerinde feminizme ihtiyacı vardır. Feminizm eşitliği savunur, kadın üstünlüğünü değil ve bence bu sadece kadınların içinde olduğu bir topluluk olmamalı.
    twitter.com/ltsFeminism/status/734202355755941889

0|0
    0|0
    • 3ay

ya eşitlikten güzel şey yok onu ben de savunurum. ama mesela kapalı bir kadın feministlerle yürüyüşe çıksa itelerler, hor görüp bakıyorlar, dışlıyorlar hatta aralarına almıyorlar. hani bütün kadınları kucaklıyordunuz? derim ben de. yoksa eşitliği destekliyorum

• 3ay

Genelleme yapmayalım, öyleleri cidden var yok demiyorum ama gerçekten 'feminizm'i savunanlar öyle değil , olmamalı. Senin bahsettiklerin sadece gösteriş için savunuyor 'gibi' yapan sınıfa giriyor bence

• 3ay

peki genelleme olmasın bir kısmı olsun :)

• sus pis erkek

0|0
    1|2
    • 3ay

bizi metalaştıramayacaksınız!!!111!!!

Erkekler Ne Diyor 2

• onlar daha feminizmin ne olduğunu bilmeyen insanlar.

0|1
    0|0
  • feministler eleştirilebilirler fakat bu kadar s*lakça bir eleştiri görmedim ve duymadım. ne alaka şimdi? kim neyi protesto etse 'ama şunun için protesto etmiyorsunuz' diyorsunuz. Sen evinde otur, geviş getir. Protesto edip, haklarının peşinden koşanlara 'ama şunun için yürümediniz' de. Hem iktidarın eleştirme nedeni tecavüz gibi suçlara caydırı cezalar koyucaklarına, yargılarken birde cezai indirim uyguluyorlar.

0|0
    0|1
    • 3ay

simdi fake hesaptan cikabilirsin pembeli

• 3ay

s*lak dersem hakaret olur, s*lakça dersem 's*lak değilsin ama bu yorumun s*lakmışsın gibiydi' olur

• 3ay

baban cok salakça bir cocuk karari vermis

Yükleniyor...