İş için Konyaya taşınıcam, Bakar mısınız?

Herkes orası eski kafalı yalnız yaşayan kadına çok kötü gözle bakarlar diyor. Alışır mıyım?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• mini etek veya şortla dolaşırsan pavyonda çalışıyor sanmaları mümkündür. ortama ayak uydurursan bekar olmana kimse bir şey demez.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne işi bu memur muusn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• konya merkezse sorun olmaz elbet ama köylerse bilemeyeceğim.

0|0
    0|0
  • merkez ise sıkıntı olmaz her halde, ayrıca mevlana türbesi dışında bir numarası yok konyanın. klasik orta anadolu şehri

0|0
    0|0
  • Alışırsın, alıştırırlar.. Bu millet nelere alışmadı ki?

0|0
    0|0
  • Konya yobazlığın başkenti ilk yobazlar oraya göç etmiş m. ö 300lerden kalma türbanlı kadın resimleri bulundu

0|0
    0|0
    • 3ay

Off 😄😄 güldürdün

• 3ay

Ben şort ve etek giymeyi çok seviyorum :(

• 3ay

Anlıyorum belkide ben yanlış biliyorum çok abartıyoruz 1 kere gittim şehir güzel ama insanlarına ısınamadım bide okumuş olduğum bazı şeyler var umarım çok iyi bir yerdir insanlarıda iyidir yanılıyorumdur herşey senin için güzel olsun ilk bir hafta kolaçan et bir etrafı şehri ona göre birşeyler yaparsın ha hiç olmadı baktın hepsi yobaz kapalı felan giy minini çık dışarı en fazla arkandan konuşurlar umursama yani insanları

• Olabilir.

0|0
    0|0
  • Alışırsın. Millet'in dediklerine bakma. Ne iş yapıyorsun?

0|0
    0|0
    • 3ay

İnşaat mühendisiyim

• 3ay

Ciddi misin? 1 hafta sonra gelicem

• 3ay

Niye yalan söyleyeyim. :)

• Zannetmiyorum ben cok sık giderim gayet de modern oturdugun sente bagli biraz tabi ama her ilde oyledir

0|0
    0|0
  • Eski kafalı değil de muhafazakar olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • ben konyalıyım arkadaşım arkadaşım yorum yapmayın severim belanızı konyaya sevmiyorsanız bu konyanın suçu değil sizin gavatlığınızdandır

0|0
    0|0
    • 3ay

bu niye sansürlemiş ya kendimi tam olarak ifade edememişim giberim belanızı

• 3ay

Yanlış bir şey söylemedilerki. İzmire alışmış biriyim konya bana çok eski kafa gelebilir

• Zamanla alışırısın... Alışılmayacak ne var sanki şu hayatta

0|0
    0|0
  • En fazla bir ay sonra rahatlarsın alışana kadar hiç bir sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • alisirsin sıkıntı yok ben 2 yıl yaşadım konyada o kadar kotu bir il değil

0|0
    0|0
    • 3ay

Şort giyen kızlar var mı? Erkek kız el ele tutuşarak yolda yürüyebiliyor mu 😄

• 3ay

tabiki yapabilir konya merkezi genelde üni öğrencileriyle dolu

• Konyayi bilmiyorumda nasildir ama alisirsin bu kadar takma daha gitmeden hele

0|0
    0|0
    • 3ay

1 hafta sonra taşınıcam :( korkuyorum izmirden konyaya gitmek ne kadar kötü bir bilsen

• 3ay

Hic kotu degildir ya niye kotu olsun sende bir alemsin ona gore ayarlarsin kendini ne var bunda boyle yaparsan gitmeden mideni bulandirmis olursun git bir gor ona gore yorum yap bence:)

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynen oyle biyer tam ustune bastın

0|0
    0|0
    • 3ay

Konyada mı yaşıyorsun

• 3ay

Bittim ben :(

• 3ay

Merkezmi ilcemi merkezse cok sikinti yasamazsin

Yükleniyor...