Çok Mutsuzum Hayattan Zevk Almıyorum?

Arkadaşlar hayattan hiç zevk almıyorum hiç bişey yapmak içimden gelmiyor.. son zamanlarda istedigim şeylerde olmadı bu şehirden gidemiyorum 2. kez üniversite sınavına girdim kazanamadım.. hayatım boyunca hiç tatile gitmedim çok çaresiz çok yanlızım şimdi çalışmamada gerek ama çalışacak moral kalmadıkı çalışmaktan midem bulanıyor zaten 3. seneye kalmışım psikolojim berbat hayattan bıktım sıkıldım... intiharı bıle düşünüyorum... istediğim hiçbişey olmuyor kafam hiç rahat değil... siz yardım edin kardeşinize bişeyler önerin...

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sevdiğin şeylerin listesini yap, ben yaptım, lahmacun bile o listeye girdi

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayatta herkes farklï şekilde sınanır sende böyle sınanıyorsun ve bu sınavlar yıkılman icin degil tam tersine ayakta dimdik durman icin var bence güçlü olmasın bu hayattq cok daha kötü şeyler yaşayan insnlar var dayanmak zorundasın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bunların altında yatan asıl sebep özgüven eksikliğidir.

0|0
    0|0
  • Seni ayakta tutan bir neden bul ya da yap işte. Sevdiğin adam, hedefin geleceğin vs vs.

0|0
    0|0
  • Psikeatriye gitmeyi düşündünmü?

0|0
    0|0
    • 3ay

gidiyorım gelme artık dedi

• 3ay

devletti

• 3ay

Bak şimdi psikolojik açıdan dibi görüp çıkmış ve kısa bir sürede olsa psikoloji öğrencisi biri olarak söylüyorum intaharı denedim ben 2 kez hemde kronik depresyon ve duygu körlüğü yaşamış biriyim psikolojide dibi gördüm ama sonradan anladımki intaharda isyanda bişiy kazandırmıyorum anladığım kadarıyla yanında gerçek bir dost ya da aileden yakın biri yok seninle ilgilenen sanki üniyi okumak için değilde kaçmak istiyo gibisin bunun sebebi ney önce onu çözmek gerek

• Biraz konuşalım istersen.

0|0
    0|0
  • çözüm bulursan bana da soyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benimde isteğim herşey olmuyor ama yaşamaya çalışıyom

0|0
    0|0
Yükleniyor...