İçtiği içkinin yedigi yemegin fotografini paylasan tipler hakkinda ne dusunuyorsunuz?

Cok uyuz oluyorum bu tiplere sahsen. Nasil bir asagilik kompleksi, gorgusuzluktur. Bu tur seylerle hava atmaya calisilmasi cok sacma. Bunlari pohpohlanmak icin yapiyorlar sanirim. Ne dusunuyorsunuz?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• güzel bir yemek yaparlar paylaşmak isterler bunu anlayabilirim belki ilk yemeği başardım demek mutlu ediyordur
    ama her yediğini, içtiğini paylaşanlar anlamsız bir özentinin içindeler. Birileri yapıyor diye yapıyorlar kimse neden yapıyorum demiyor.
    Kuzenlerim var her gittiğimiz yerde fotoğraf çektirip paylaşmak istiyorlar ne gerek var ki? niye başka insanlar her gittiğim yeri her yediğimi öğrensin? bana özel bir şeyler kalmalı. Niye herkesle paylaşayım yaptıklarımı saçma buluyorum biraz özel denilen bir şeyler olmalı tabi görüşler farklılık gösteriyor işte

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• hiç iyi şeyler düşünmüyorum onlar boş insan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 4

• Sana ne? Bakma o zaman. Yediğimi, içtiğimi, yaptığımı paylaşırım. Ne var bunda?

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben de ne paylasmislar diye milleti takip ediyorum zaten haklisin. O yemekleri yiyemen insanlar varken gorgusuzluk yapipi hava atmak cok ezikce

• pek uygun bulmuyorum sevmem zaten öyle yapanları

0|0
    0|0
  • şu anda masada yok yok biz bilmiyormuyuz resim atmayı ayıp gerçekten

0|0
    0|0
  • bunlar malum görüşe sahip olan kişiler oluyor zaten genellikle

0|0
    0|0
Yükleniyor...