Anneme iş yerinde bir adam vurmuş Babam çalışmıyor evin tüm yükü annemde İntihar edicem ölsem daha iyi?

Restorantta calisiyor, tüm isi anneme yıkıyolarmis bugun de anneme vurmuş. Müdüre söylemis "bunun icin mi geldin" demis. Annem ağlıyor Babam calismadigindan oluyor bunlar hep , 45 yasina geldi hala babannemden harclik aliyor sefil durumdayiz Napicam ben! Bizi okutmak icin annem her seye katlaniyor binbir turlu hastaligi cikti

Güncellemeler:
3ay Ezik psikolojisiymis senin basina gelsin insallah ezan okunuyor. @lilaninmavisi

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• sende yardım et

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah yardımcınız olsun inşallah ölüm çare değil bunu düşünme dua et Allaha sığın çünkü ondan başka yol yok umudunu yitirmeyeceksin ölsen annen mezarında birde senin için ağlar o kadın senin için orda çalışıyor senin hatrına dayanıyor bazı şeyleri destek ol ve kaldır anneni düştüğü yerden sen de onu böyle ölerek yüz üstü bırakma

0|0
    0|0
    • 3ay

Napabilirim babam calismiyor ev isi yapiyor kadin gibi. Sonra cikip gdiiyor disarlara takiliyor otel gbi kullaniyor evi

• 3ay

Aynı babadan ve babaanneden bendede var çözüm ölüm değil annene destek okuyup ya da bir meslek sahibi olup anneni kurtarmayı hedeflemelisin bence dua et şükür et en azından baban 3ay çalışop yiyormuş benimkisi onu bile yapmadan yemeğe odaklanıyor hedefin kurtulmak olmalı herşeye rağmen ölüp anneni bir başına bırakmak değil

Erkekler Ne Diyor 7

• yok mu arkadaşınız filan

0|0
    0|0
  • adresi ver ind, irek o adamı..

0|0
    0|0
    • 3ay

Saol :) sence babama soyliyim mi soylersem dover sanirim

• Nasıl baba o öyle aile büyükleri ile konusun toparlasın kendini

0|0
    0|0
    • 3ay

Aile buyugu kim var babannem var o da her gün 100 lira atesleyip duruyor

• 3ay

Nasılı yok onunla biri konuşup kendine getirmeli gerekirse ağır cümle kullanıcaksın ama konuşacaksın yani

• 3ay

Yazdim sana

• vay şerefsizzz

0|0
    0|0
    • 3ay

Serefsizz tabi

• 3ay

Acip

• 3ay

Boyle baba kimin olursa olsun serefsiz derim.
      Ne olacak engelleyecen mi?

• O nasıl baba

0|0
    0|0
    • 3ay

Babannem yzuunden ekonomik ozgurlugunu saglayamamis bir baba. Hala babannemle yasiyoruz gunde annen sana da 100 lira verse sigarani šunu bunu alsa eve gelirken bir seyler aliyo babam iyi biridir oyle degildir. Ama calismayi sevmiyo calissa 1 ay bir günde 10 15 bin lira harciyor bize, eksiklerimizi aliyor saolsun ama duzenli bir isi yok. Bunlari anlatamadim detayli. Millet hemen kufrediyor babama ama isin asli oyle degil boyle

• 3ay

Ben de oyle diyorum da. Bizi kim okutucakti o zaman?

• 3ay

Annen zamanda babanın sorumluluğunu üstlendiği için bazı seyler icin gec kaldi oyle bir adamla evli kalarak meselaa

• Ağlamanın luzümü yok sende çalış

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Moralini bozacagina kadina destek ol. Calis cabala burs bul okuyorsan basvurular yap hayatinizi kurtar sonra da babani sepetle evden

0|0
    0|0
    • 3ay

Babami sepetleme gbi bir niyetim yok sonucta o benim babam sacma sapan yorumlar yapmayin be bunun icin acmadim ben bu soruyu!!

• 3ay

Ezik psikolojisi.

• Senin

0|0
    0|0
  • Sende calis

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben okuyorum. Duzenli aliyor cogu yere sordum

• Canım benim Allah onlari bildigi gibi yapsin annem namusluysa ondan vururlar bu devirde namusuyla para kazanmak isteyene kimse izin vermez babana gelince seninkindeb bendedw var ayni sayilir

0|0
    0|0
    • 3ay

Allah kolaylik versin isimiz cok zor. Yasamak cok zor boyle sekilde. Napalim agliyorm anca yani Evet dogru soyluyosun namuslu calisan kadina her boku yapmayi marifet saniyolar allah belalrini versin allah onlari mahvetsin ya iki yakalari biraraya gelmesin persembe gecesi dualar kabul olur. Amin demekten baska b sey demiyorum lanetlere

• Bimere yaz durumu. Şimdi yaz hatta annen de yazsın. Benim arkadaşımın benzer problemi vardı. Annesi belediyede çalıyor şimdi

0|0
    0|0
    • 3ay

Belediyede nasil calisiyor

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...