Babam ne yapmaya çalisiyor ya adami deli ediyor?

Bundan 5 - 6 yıl önce bir adama dolandirilmisti. Baya para kaptirdi. Bundan 1 yil sonra ayni adama tekrar dolandirildigini ögrendik. Elimize makbuzlar gecti. Adama her ay para goderiyomus. Gecen yilda aynisini yapti. Birkac kere eve gelmedi. bir Ankara ya bir İstanbul a gitmis. Daha birkac gun oncede ortadan kayboldu. Maasi alir almaz hemde. Aydina gitmis. Telefon gelince kapatiyo yanimizda konusmuyo. Hep gizli konusuyo. O adamla konustugunu biliyorum. Bir adam 1 dolandirilir 2 dolandirir sonra akli basina gelir. Bunda nasil kafa var 6 yil boyunca bir insan dolandirilmi ya. Yok bunda baska bisey var diye dusunuyorum. Hicbisey de soylemiyo. Eve ne para getryo ne kirayi yatiriyo hep o serefsze yediriyo parayi. Kafam allak bullak bunda bir is var ama ne. Agzindan laf almak imkansiz. Ne yapabilirim?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• bazı babalar böyle işte anlayamamıyoruz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O adam babanin bir seyini acigini biliyoki tehtit etmis elinde tutuyo bnce bu baska bisi gelmiyo aklima

0|0
    0|0
    • 3ay

O adamla konusmalrini dinledim. Adam cuma gel sana para veriyim ihtiyaclarini gider diyodu

• 3ay

Bu iste bisi var ayni zorlama olsada suna ihtiyacim var diye istiyodur ya biri birini sey ediyo bilemedim

• 3ay

Adam zaten cete. Belli bir yeri yok. Her gun farkli bir sehirde. Adamin evine gitti annem eski mahalleden tanidik biliyodu. Kendi kizi dedi dolandirici o sakin inanmayin ona diye. Kac kere soyledik bize birturlu inanmiyo. kendi kizi soyledi uzak durun diye neyin kafasinda bu

Erkekler Ne Diyor 4

• Karanlık işler çeviriyor

0|0
    0|0
  • Belli ki büyük bir sorun var ortada. Adam bişeyden dolayı şantaj yapıyor olabilir.

0|0
    0|0
    • 3ay

Bende oyle dusundum. Ama adamla konusmalarini dinledim. Babama ihtiyacin vardir cuma gel sana para veriyim ihtiyaclarini gider diyodu

• 3ay

İşte olay belki dolandırılmak değildir. Başka bir boyut var işin içinde. Ama insan kendi evinin kirasını ödemeyip başkasına yardım ediyorsa. Belkide yardım ettiği adamın hayatı söz konusudur. Yoksa insan önce kendi evini düşünür.

• 3ay

Ya adamin belli yeri yok. Sehir sehir dolasiyo. Annem evlerine gitti kendi kizi dedi yalanci dolandirici o sakin inanmayin diye. Ya kendi kizi dedi bize asla inanmadi.. bunu hep yurtdisina goturcem diye kandirdu

• babanda garip hareketler var mı

0|0
    0|0
    • 3ay

Yanimazda telefon acmiyo. Genelde hep kapatyo telefonlarini. Biyere gidincede kapatyo. Ulasamiyoz. Eve 3 4 gun sonra geliyo hicbisey olmamis gibi. Tek kelime soylemiyo. Anca bisey yok yapmadim sus falan

• 3ay

ya kumar oynuyor ya farklı eğilimleri var aklıma başka bişey gelmiyor

• adam belkı şantaj yapıyordur

0|0
    0|0
    • 3ay

Bende oyle dusundum. Ama adamla konusmalarini dinledim. Babama ihtiyacin vardir cuma gel sana para veriyim ihtiyaclarini gider diyodu

• 3ay

Babam o adama gonderdi

• 3ay

o zaman sıkıntı var bu iş dolandırma değil.

Kızlar Ne Diyor 1

• bir kadına yediriyo sanırım paraları

0|1
    0|0
    • 3ay

Iscinin koca gobekli sıska nin biri. 52 yasinda. Bunadi resmen. Hangi kadin yapar dicem de bazi kadinlar para diye öluyo

Yükleniyor...