Çirkin olup sevgilisi güzel-yakışıklı olan var mı?

ben çirkinim ama konuşmalarım, fikirlerim, zekam insanların dikkatini çekebiliyor. Genelde tanışmak-konuşmak için gelenler olur. Eğer yakınlaşıcam biri olursada en baştan uzak duruyorum çünkü yakışıklı oluyorlar ben alamam öyle birini. Yani konuştukça belki bana bağlanıcak, belki sevecek böyle durumlar var ama ben iyi bir şey almış olcam o çirkin birini almış olcak.
Resmen kendi mutluluğum için başkasından fedakarlık isticem. Zeka önemlidir ama orta güzellikte zeki bir sürü kız var zaten. Ben sadece araya kaynamaya çalışan biri gibiyim.
Ne zaman birini sevsem eğer yaklaşırsam kötü bir şey yapıyormuşum gibi geliyor.
Benim yerime normal biriyle çok daha mutlu olabilir, fedakarlık yapmasıda gerekmez. Siz nasıl böyle her şeye normal bakıyorsunuz deniyorum olmuyor bende

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bu yüzden sevgilin yok herseyi kafana takma bnde çirkinim hatta kimden. Hoşlanığım belli olduğu anda net bir uzaklasma oluyo o fotodaki bnim işte zeki değilimdir dürüst ve komik biriyimdir ama sanırım biçok kız beni sadece bu ıkısınden dolayı arkadas olarak görüyo bnde bu yüzden işleri kendi haline bıraktım elbet bigün karsıma bana değer vercek birisi çıkar acelesi yok

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Degisik bir kafa yapisi tuhaf

0|0
    0|0
    • 3ay

ne yapıyım peki

• 3ay

Zor diye birsey yok eger kendini sevdirirsen yani severse onun gozunde cirkin gozukmezssin ki bence ne bilim ya zaten ilaci olsa kendi basima surucem 😂😂

• 3ay

yorumların için teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 8

• hayır yok öyle ilişki sağlıklı olmaz

0|0
    0|0
  • Ben kendimi seviyorum. Yakışıklı değilim ama bakılmayacak bir tipim yok. Öyle çok zeki ya da aptal da değilim. Seven sevsin mutlu olalım.

0|0
    0|0
    • 3ay

ne güzel bakış açısı bende niye yok

• 3ay

acı çektiriyor bu bakış açısı sevmiyim diyorum acı çekiyorum seviyim diyorum yine acı çekiyorum çok kötü

• 3ay

... Yapacak bişey yok. Hayat dediğin şey özellikle acı çektirmeyi seviyo.

• Zaten çirkinlerin güzel sevgilileri olur. Çünkü çirkinler genelde sevgililerinin kahrını çeker tribini yer.

0|0
    0|0
  • Ne fikri ne zekasiymis bu merak ettim anlatsana bir

0|0
    0|0
  • Ben mesela çirkinim sevgilim benden daha iyi güzel

0|0
    0|0
    • 3ay

hiç kötü hissetmiyor musun daha iyisine layık demiyor musun

• 3ay

Onun için mi daha iyisine layık değil mi diye diyorsun yooo başkasına gitsin kafasını kırarım o benim ben onunum

• 3ay

şu bakış açısı niye bende yokki çok imreniyorum size

• İstedigin kadar zeki ol sempatik sevecen ol. Güzel olmayan kız erkekler için bir hiçtir

0|0
    0|0
    • 3ay

fotoğraftaki sen misin neyseki yakışıklı değilmişsin :)

• 3ay

Sadece kendini kandiriyorsun bu iyi olmayı seçmek değil içinde kalan bir yer varsa o da ofkedir eğer haklı olduğun için ofkelendiysen karşı tarafa yansitmalisin ve galip gelmelisin eğer haksız isen zaten ofkelenmeye hakkın yoktur doğru olan neyse onu yapayım diyorsan duyguların var olmasını boşa çıkarma kullan yani haklı olduğun yerde kötü tarafını tutup nazik olmussan hatalisin

• 3ay

@agnostikkharun hayır sinirlendiysem yansıtırım ama ben sebepsiz yerede kötülük yapmaya açık biriyimdir yani benim için normal bir şey olabiliyor ama yapmıyorum işte bu yüzden iyiyim

• Çok gördük

0|0
    0|0
  • Fuzuliye Sormuşlar : Sevmek Mi Daha Güzeldir, Sevilmek Mi? Sevişmiyorsan ikisi de fuzuli demiş .. ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...