Erkekler, Bir erkeğin trip atması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Platonik ilgim olan bir erkek bana trip atıyor beni sevmediğini biliyorum istemediğini de ama bazı konularda çok trip atıyor kıskandığı bile oluyor davranışlarından anlıyorum bunu beni sevmiyor istemiyor ama yanımda başka erkek gördüğü zaman veya başka erkeklerle konuştuğumu duyunca sinirleniyor trip atıyor bazen hiç cevap vermiyor anlam veremedim neden böyle yapıyor olabilir sizce?

0|0
20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Kızlardan öğrenmişlerdir ee üzüm üzüme bakarak kararır

1|0
    0|0
  • öylelerine erkek demem ben

0|0
    0|0
  • Erkek trip atmaz yumruk atar masaya vurur kes ulan der

1|0
    0|0
  • İ*nedir...

0|0
    0|0
  • Biraz feminen

0|0
    0|0
  • Belli ki kaybedeceğini anladığı an değerli oluyorsun

0|0
    0|0
  • Hani trip atan seviyordu? Siz ne ikiyüzlüsünüz :D :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Sen soruyu yanlış anlamışsın sanırım ben seviyorum zaten ama o beni sevmiyor sevmediği halde bu şekilde davranıyor bende neden böyle davrandığını anlamaya çalışıyorum iki yüzlülük olan bir durum yok bence

• Fazla se yapma dalga geçiyor

0|0
    0|0
  • Bir orusbu çocuğuna aşıksın

0|0
    0|0
  • hem sevmiyor hem kıskanıyor.. ya sorun çok tezat ya da bahsettiğin insan tezat

0|0
    0|0
  • Sevgiyi açıklamasına engel vardır

0|0
    0|0
  • seni sevmiyorsa neden trip atıyor ki.

0|0
    0|0
    • 3ay

İşte bende onu anlamadım sevmiyor ama başka bir erkekle gördüğü zaman deli dana gibi oluyor bende onu anlamaya çalışıyorum

• Elde fazla olarak tutmaya çalışıyor olabir. Belli olmaz.

0|0
    0|0
  • Bağırırım kırar dökerim ortalığı severim çözüm değilse ayrılırım ama trip atmam

0|0
    0|0
  • Atarim. arkadas akilli olun sizde

0|0
    0|0
  • Haklı çocuk

0|0
    0|0
    • 3ay

Neden haklı? Beni sevmiyor sevmiyorsa böyle bir davranışta bulunması saçma değil mi ? Sevgilisi bile var üstelik

• 3ay

Sen de yüz veriyosun kafasını karıştırıyosun

• 3ay

Ne yapmam gerekiyor peki?

• çekingenlik ten kaynaklanıyor olabilir belki de birini sevmeye korkuyor olabilir başka sevdiği biri olabilir mi çekingen biriyse eğer cesarete ihtiyacı var bence

0|0
    0|0
  • kafa atarım,
    laf atarım,
    b*k atarım,
    can atarım,
    bakış atarım,
    ama asla trip atmam.
    bunu bir mağaraya yaz atasözü olsun bu

0|0
    0|0
  • Fuzuliye Sormuşlar : Sevmek Mi Daha Güzeldir, Sevilmek Mi? Sevişmiyorsan ikisi de fuzuli demiş .. ;)

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...