Bu kiz beni deli ediyor?

bir cocukla görüsüyorum ayni okuldayiz ve bu cocugun yilardir tanidigi cok yakin bir kiz arkadasi var. Cocuk onu tam bir kardes olarak görüyor. Kiz da öyle diyor ama kizin onu sadece bir arkadas olarak görmediginden eminim. Biz görüstügümüzden beri kiz benimle arayi iyi tutmaya calisiyor, yazip duruyor. Sinir oluyorum. Daha yeni disarda gördüm eger bu yil basaramazsam sizin okula gececegim orda tekrarlayacagim sinifi dedi. Moralim alt üst oldu yaaa😭 Yardim edin moralimi düzeltinn?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• benimkininde öyle kardeşim dediği bir kız vardı kızda çok güzel ama erkek gibi olmaya başladı güzelim saçlarını erkek gibi kestirdi. yüzü güzel ama ne göğüs ne kalça var kütük gibi birşey kız. ama Allaha çok şükür biz çıkmadan kaç zaman önce ipleri koparmışlar. konuşmuyolar. mutluyum :D :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Biz henüz sevgili degilizz yaaa simdi de herseyine karisip biktirmak istemiyorum cocugu:(

• 3ay

valla nap et o kızı uzaklaştır benden demesi ;)

Erkekler Ne Diyor 2

• Cocugu birak. 2 arkadasin arasini bozma.

0|0
    0|0
  • iki insan sevgiliyse.. karşı cinsten arkadasları olamaz.

0|0
    0|0
    • 3ay

Sevgili degiliz henüz. Ve ben yokken de o kiz vardi. Diyorum ya o kizi kardesi gibi görüyor da kiz onu degil. Cocuk bana her defasinda belli ediyo onu kardes olarak gördügünü. Kiz da bana her defasinda belli ediyo onu kardes olarak görmedigini

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...