Sizi gülümseten, hatırladığınız en eski anınız nedir?

Sizi gülümseten, hatırladığınız en eski anınız nedir?

1|0
13|34

En İyi Erkek Görüşü

• Valla komik bir adam olduğum için çok var 😄 Mesela bir arkadaşımızın düğününe gitmiştik arkadaşlarla sonra o düğünden ayrıldık üst katta ki başka düğüne geçtik orda halay çektik oynadık falan 😂 Ama insanların bunlar kim mk tepkisi çok komikti 😂

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 33

• 4 yaşındayken babamın bana aldığı topacı çok severdim; dün gibi de hatırlarım ama pazarda dolaşırken çalmışlardı, yine de gülümseyerek hatırlıyorum o oyuncağı :)

1|0
    0|0
  • komşunun oğluyla birlikte onların doğan slx in bagajına çıkıp tepinmiştik. sonra o suçluluk duygusu ve babasının kızabileceğini düşünerek hiç gidemediğimiz mahallelere gitmiştik hiç gitmediğimiz yerlerde hortum aramıştık arabayı yıkamak için oysa bir maşrapa su yeterdi :D

1|0
    0|0
  • Çok uzun zaman oldu hatirlamiyorum bile artik. :)

1|0
    0|0
    • 3ay

Demek ki sayamayacagin kadar cokmuş ne güzel mutlulugun daim olsun :)

• anı çokta anlatacak halim yok

1|0
    0|0
  • Lisede cok kavga etmezdik ama okul kavgasi ciktigindada hayir demezdik okuldan cikmisim yine bizimkiler kalabalik toplanmis karsi okul kavgasi varmis meger kopruden indim duraga bir snickers aldim actim yiyorum bir baktim kiyamet koptu firlattim cantayi gofreti kostum kopruden karsiya gectim son 4 merdiven kala kalabaliga bodozlama ucan tekmeyle karisik kurt tekmesi ile daldim meger arkadasim ridvana ucmusum o goz goze geldigimiz ani hic unutmam 😂🤘🏻✌🏻️☮

1|0
    0|0
  • Civcivim ölmüştü abimle parka gömmüştük siyah bir poşete koyup
    Hergün o parka gidip onu ordan alıp poşetten çıkarıp sevip gerip poşete koyup gömüyorduk
    Çocukluk işte geri cana geleceğini zannediyorduk ☺

1|0
    0|0
    • 3ay

Benimkini de kedi yemis annemgil ben uzulmeyeyim diye bir süre saklamislardi:) mor du :)

• 3ay

Bir de bıldırcın vardı abim çatıda beslerdi
      Birgün çıkarmış yürümesini seyrediyormuş uçamıyor zaten, gözünün önünde kedi kapmış kaçmış kilitli bir kapının içine girmiş ordan da abime nispet yapar gibi yemiş :D küçüktük çok sövmüştük kediye ☺

• Birini görmüştüm elinde Kuran ile ve çocuksu bir sevinç vardı benliğinde

1|0
    0|0
  • Lise 1. Sınıftayken sınıftaki bütün erkekler boğuşurdu. Bende dahil. Şimdi buluşuyoruz hepimiz çay sigara içiyoruz düzgünce muhabbetler falan. Resmen rezilmişiz deyip gülerdik 😃

1|0
    0|0
    • 3ay

Demi lise1 de gercekten erkek populasyonu olarak rezildiniz 😂😂

• 3ay

Erkekler hep öyledir. Dövüşmeyi öğrenir, üstünlük kurmak ister bir farkındalık yapmak ister. Kendini sanki hiç yenilmeyecek gibi hisseder onun için yani.. Sen yinede rezil deme. Boşuna boğuşmadık yani bir amacımız vardı 😄😄

• 3ay

Iyi o zaman oyle olsun :)

• Aklıma gelmiyorrr 😂

1|0
    0|0
  • meybuz alırdık 5 kuruşa yanında çeki verirlerdi çekiyi kazanıp tişört çıkınca çok mutlu olurdum.. o anları hatırladıkça gülümserim

1|0
    0|0
  • Ormanda ters kelepçe yemem.

1|0
    0|0
  • Yokk

1|0
    0|0
  • Bebekliğimde olan olayların tümü

1|0
    0|0
  • sezen aksunun şinany şarkısına gülerdim

1|0
    0|0
  • Mahalle maçında attığım son dakika golüyle maçın penaltılara gitmesi

1|0
    0|0
  • Uzun süredir olmadı

1|0
    0|0
  • İlk sevgilimin yanında yaptığım mallıklar :D olm :D mklnsdbşxcmnsşvnjd aklıma gledikçe çıldırıyorum

1|0
    0|0
  • Söylersem hatıraya yazık olur

1|0
    0|0
  • dershanede arkadaşlarla sosyal hocasını çıldırtıp sinirden ağlattığımız gün

1|0
    0|0
  • Yusuf Yusuf dizisindeki bozuk araba ve kumanda 😂

1|0
    0|0
  • Arkadaşıma hayvanat bahçesinde maymun saldırmıştı o olabilir.

1|0
    0|0
  • en eskı anım kavun karpuz elma calmakkk :)))

1|0
    0|0
  • Gözü kapalı bisikletle işlek caddeden karşıdan karşıya geçmek :D

1|0
    0|0
  • Koyde esekten dusmem

1|0
    0|0
  • taso oynarken mi mutluluğumuz :D

1|0
    0|0
  • küçükken kiriç kutusuna düşmem :) :)

1|0
    0|0
  • evcil iguanamı ağzıma sokmuştum

0|0
    0|0
  • Çoğunlukla bütün anılarım hüzünlü

0|0
    0|0

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• Bir kere kafa üstü yere çakıldım sınıfın ortasında hiç unutmam sınıf baya eğlenmişti bende tabiki ama bildiğin gümm diye bir ses tam anlim secdeye vardı. 😂
    Bazen aklıma geliyor. Gülüyorum.

1|0
    0|0
  • Çocukluğumun her ânı.

1|0
    0|0
  • Gecekonduda babannem bana bakarken ailecek saklambac oynamistik bahcede babam gidip herkesten gizli bir kasa dondurma alip gelmisti

1|0
    0|0
  • Abim annem babam ve ben, biz kucukken evde oyun oynardik. Cok eglenirdik. Daha demin konusu gecti. Cok guzeldi :)

1|0
    0|0
  • Babamla olan her anım. Babam çocuk gibidir benim ve her halükarda kahkaha atmamı sağlar :) ama onun dışında 4-5 yaşlarındayken annem mutfakta bulaşık yıkarken alıp başımı gitmem sanırım :D sonra beni komşunun teki getirmişti eve elimden tutarak

1|0
    0|0
  • Hiç yok :A

1|0
    0|0
  • Dedemin bana aldığı bir hediye hatırlıyorum çok küçüktüm :)

1|0
    0|0
  • Küçükken altima ederdim hatırladikca gulerim

1|0
    0|0
  • birsürü var. ama anlatacak halim yok.

1|0
    0|0
  • Öyle bir anım yok

1|0
    0|0
  • Kankamla birlikte apartmana işemek 😄

1|0
    0|0
    • 3ay

Demek o bazi apartmanlari kokutan gıcıklar sizdiniz

• 3ay

Benliktir tabi 😄 inşallah doğru kişiyi dusunmusundur

• 3ay

S. s. s. s. s :))

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...