Fikir istemek komik bir durummu?

bir arkadasima bir olay anlattim fikir vermesini istedim. bana sey dedi , bana neden bunu soruyosun kendj fikrin yok mu dedi cok sinir oldum. Siz ne cevap verirdinjz? Senin bahsettigin kisiyi tanimuyorum diyor bu bir cevapmidir o kisiyi tanumasuna gerek yokki

0|0
8|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bende egonu benimle mi tatmin ediyorsun , kendi fikrimi kullanarak sana danışmak istedim. Sen ne düşünüyorsun diye ama hata etmişim. Peki senin aklının dili yok mu da egon konusuyor? Diye sorardım.

1|0
    0|0
    • 3ay

Senin aklin yok mu diyor

• 3ay

İşte bunu deme sebebi egosu.

En İyi Kız Görüşü

• öyle yaratıklardan uzak dur benim çevremde baya vardı şu an öyle yaratık yok

2|0
    0|0
    • 3ay

Bana diyorkj senin baysettgn olayda fikir vermem icin kisileri tanimam gerekiyor d8yor. Ne alaka anlattgm bir olayda herkesi tanimadansa ben yorum yapabilirim

Erkekler Ne Diyor 3

• yanımda olacaktı 2 tane tokat atardım ben seni düzgün biri zannedip fikrini almak istiyorum sen bizi adam yerine koymuyorsun derdim eywallah derdim orda mors olup kalırdı

1|0
    0|0
  • sorarken ben böyle düşünüyorum sence doğru mu demeyi deneyebilirsin diye düşünüyorum doğru mu?

0|0
    0|0
  • o arkadaşının y. vşaklığı ona arkadaş demekte ayrı bir denyoluk tabi artık

0|0
    0|0
    • 3ay

Banandiyoki benim sana fimir vermem icin fikirnistedgin kisiyi tanimam gerek

• 3ay

Bu cumlesine ne soylim , senin bahserrgn olayda saba soyle yap diyemem cunku bahsettgn kisiyi tanimiyorum diyor.

• 3ay

herseyin bir adabi vardir. ve sen adab nedir bilmeyen birisin diyerek konu kapanir

Kızlar Ne Diyor 7

• Kusura bakma ama arkdaşin cok kendini begenmis senide ezmek istemis normal arkdaslar birbirine yardimci olur fikir verir

1|0
    0|0
    • 3ay

Bana diyoki senin bahsettgn kisiyi ben tanimiyorum diyo fikir veremem diyor

• 3ay

Tanimadigim biri icin olaya yorum nasil yapim diyor

• 3ay

Uzak dur bence ondan arkdas olmaz

• Tabi ki değil

0|0
    0|0
  • Gerçek bir arkadaş değildir.

0|0
    0|0
    • 3ay

Nicin

• 3ay

Sana kendi fikrin yok mu demiş bunun altında yatan cümle 'Ben o kişiyi tanımıyorum ve bundan banane bir daha bana danışma' yatıyor. Buraya sorman bile hata bence

• Bence haklı

0|0
    0|0
  • sana kısacası umurum da değilsin demiş

0|0
    0|0
  • Pek iyi arkadaş değilsiniz galiba. Öyle şeyleri çok sık soruyorsan bıkmış olabilir

0|0
    0|0
  • Arkadaşın kendisi komik bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...