Babam biziii rezilll ettttiiii?

Kardesimi ozel okula yazdirmaya gittik ben babam kardesim. Babam ordakilere kendini acindirmaya caliaiyo abi bize tesvik cikarmi abi evimiz kira bir şahinimiz var falan aglicaktim ordaresmen adama yalvardi Şu an cok sinirliyom kardesimde o adamlara rezil olduk diye agliyo simd okula vaslaerken aciyarak bakacaklar diye?

Güncellemeler:
3ay NapicaZ

0|0
15|10

En İyi Erkek Görüşü

• utanma lan babandan rezil köpek adam sizi yedirip içirip büyütmüş gururunu ayaklar altına alıp el ayak öpmüş okulda neyinden utanıp eziliyorsunuz lan yazık lan lan gurur duyman lazım...

2|3
    0|1
    • 3ay

Gerizekalimisin sen ya adam allahmi nerden bilecek tesvik cikacagini rezil etti resmen neden yalvariyo millete ne icin yalvariyo allahim ya

• 3ay

Sen kendini ne saniyosun anca burda ötersiniz adamlik abilik taslarsiniz zatem

• 3ay

fazla konuşma lan terbiyesiz utanmadan bide burada konuşuyorsun

En İyi Kız Görüşü

• Eger durumunuz normal oldugu halde boyle bisey yaptiysa yalana kacar. Ama babanin anlattigi gbi durumunuz kotuyse neden utanasin ki.
    Fakirlik utanilacak bir sey mi. Bu algiyi ortdan kaldirmali insanlar. Fakir ama gururlu olacaksin. Hayat sadece zenginlerin mutlu olabilecegi yer degil. Yasamayi bilmek lazim.

0|0
    0|0
    • 3ay

Fakiriz ama neden yalvaryo yalvarinca bişey degisse neyse ama bisey degismiyo teşvige meb karar cveeiyo hemde okadarda fakir degiliz neden boyle bise yapti o anki yuzumun kizarikligini gorsen gvarya hem bisey degismedi hemde kardesime Şu an acikayacaklar allahim ya

• 3ay

Diger kardesimide yazdiricaz o ama bizle gelmicek ben babam gidicez onu hatirlarlarmi

• 3ay

Hatirlamazlar ya takma. İnsan hafizasi bu isi gucu yok ssenin kardesini mi dusuncekler. Uzatma amann oldu bitti

Erkekler Ne Diyor 9

• Devlet okulunda yapsaydı babana % 100 hak verirdim, para kazanmak zor, adam haklı derdim..
    Ama özel okulda bunu yapmak çok abes.. Saçmalık.. Paran yoksa devlet okuluna git kardeşim.. Fakir numarası yapıp BMW'de indirim istemek gibi bir şey bu..

0|0
    0|0
  • Bısı olmaz kanks

0|0
    0|0
  • Senin beyin kıvrımlarını s...

O durumdayken babanın seni özel okula yazdırmasına minnet duyacağına ne diyosun lan? Oksijen israfı. Keşke baban prezervatif kullandaymış o malum gece.

0|0
    0|0
  • Ancak paranın nasıl kazanıldığını bilmeyen biri böyle soru sorabilirdi.. Adam 3 5 ne kadar az ödeyebilirim diye uğraşmış sen burada bunları yazmışsın.. Acınacak olan resmen sensin... Engelliyorum seni sende beni engelle görmeyim bir daha..

0|0
    0|0
  • baban daha çok utanmıştır emin ol ama o sizin için yapmış

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya ama bunu yapmasi bise degistirmicek sonucta meb karar veriyo tesvige amac ne cok sinirliy8m Şu an

• 3ay

okul müdürün den falan bir rica gitse daha kolay olur bu işler. ne olursa olsun ailenden sakın utanma

• 3ay

Ben degilde kardesim 3 yil o okulda olacagi icin ona aciyarak bakacaklar Şu an bu gereksiz davranisindan dolay8

• Egoist Lütfen köyüne dön

0|0
    0|0
  • baban dönercimii?

0|0
    0|0
  • Trol galiba

0|0
    0|0
  • Napsin adam imkan yoksa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• fakir ama gururlu. çok abartmışsınız.

0|0
    0|0
  • Adam elinde yokken bile özel okula yazdırıyor sırf adam olun benim çektiğimi çekmeyin diye. Sizden bir b. k olmaz okusanız ne olacak. Birde utanıyormuş asıl rezil sizsiniz

0|0
    0|0
    • 3ay

Lan babamdan tabiki gurur duyarim ama niye yalvariyo yalvarsa bise degisse neyse bisede degismicek yine meb karar vericek Şu an yapt8gindan hem kendini hem bizi rezil etti

• 3ay

Sizin için yalvarıyor keyfine değil birde üste çıkmaya çalışma BOŞ İNSANSIN nokta

• o zaman oleyse karsilayamayacaginiz masrafa girmicekdiniz devlet okullarindada ayni egitim veriliyor.

0|0
    0|0
  • Teşvik için bişey demesine gerek yoktu aslında ona devlet karar veriyo maddi durumlada alakası yok

0|0
    0|0
    • 3ay

Evet iste bide adamlara diyoki abi nolur bakin bize cikarmi diye
      Resmen rezillik ya adamlar guldu hatta

• 3ay

Neyse unut onu hatırlamamaya çalış

• 3ay

Yok ben unuturumda kardesim o okulda okuyacak hatirlarlarmi acaba kardesimi

• Ya ufak tefek şeyleri büyütmeyim bu kadar.
    Sizin için yapmış işte utanacak ne var?
    Bir düşün tart öyle utan.

0|0
    0|0
  • Bence sen babanı rezil ediyorsun

0|0
    0|0
  • Cok fakirseniz ozel okulda ne isiniz var

0|0
    0|0
    • 3ay

Olayda bu zaten cok fakir olmasigimiz halde teşvik ciksin diye adama yalvardi resmen

• Trol de olsan salakça ve iğrenç düşüncelere sahipsin.

0|0
    0|0
  • bir sey olmaz djdudis

0|0
    0|0
    • 3ay

Sence okul baslayinca kardesimi hatirlarlarmi

• 3ay

Ama temel lise

• 3ay

o zaman bilmiyorum liseye giderken bizim okulda oyle velileri olan ogrenciler vardi bir sorun olmuyodu

• Ayy bende öyle şeylere tahammül edemiyorjm...

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya baj yalvarmak bisey degistirse neyse ama bisey degistirmiyo meb karar veriyo tesvige yaaaaaaaaaaaa offfffffff
      Şahinimis var evimiz kira diye aglicakti resmen ya sakinleaemiyorum Şu an o adamlar bize aciyor ya

• 3ay

Canim ya saol bir anlayan beni sen ciktin
      Acaba kardesimi hatirlarlarmi okul baslayinca

• 3ay

Yok ya çok kişi kayıt yaptırdığı için sorun olmaz sen kardeşini boyle teselli et

• Bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Madem öyle devlet okuluna gitsin

0|0
    0|0
  • Ne biçim çocuklarsınız siz

0|0
    0|0
    • 3ay

Kimsenin bize acimasini istemememin nesi ne bicim

• Yazik olmus