Evlilikte temel kriteriniz nedir?

Benim ki eğitim.. Şart. Zengin, yakışıklı, iyi bir fiziğe sahip olması beni hiç ilgilendirmiyor. Benim karşımda ki insanda aradığım temel kriter kültürlü, kendini geliştirebilmiş, eğitimli, görgülü biri olması. Çünkü ben öyleyim ve kendime denk birini isterim. İyi bir üniversite bitirdim, yurt dışında yüksek lisans yaptım, 4 dili akıcı bir şekilde öğrendim. Bunların hepsi boşuna olmamalı, bir anlamı olmalı. Şu an iyi bir konumdayım, karşımda ki de öyle olmalı. Halkın diline yerleşmiş güzel bir söz var ya hani.. Davul bile dengi dengine..

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• türkiyede faaliyet gösteren çokuluslu 2 şirkette üst düzey yönetici ve yönetim kurulu üyesiyim birinde icra kurulu başkanıyım... herneyse. 3 dili anadilim gibi konuşurum rahmetli babam norveçli annem ise türk. İlkokul, ortaokul ya da koleji bitirememiş fakat yaşam boyu öğrenme ve öğretme dahilinde hareket edebilen benbildimcilikten tamamen uzak mütevazi ve güleryüzlü bir bayanla izdivaç düşünüyorum. Derler ya hani ; Davulun tokmakçısı çok olur, mutlaka ummadığın taş baş yarmalı.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• evde kalırsın bak diyim , tabikide denk olmalı ama toplumumuzda kadının erkeğinden azcık öne çıkması çok büyü ksorunlar getiriyor. arkekde hükmetme yönetme sahiplenmek duyguları var , sen sendne iyi olmayan birisinin fikirlerine katılmayınca sorunlar doğucaktır. he çok iyi yetiştirmişşsin kendini umarım gönlüne göre birini bulurusn vyahut hayatnda hiiç kimse oldumu?

0|0
    0|0
  • Kriterim. Sabırlı, kendisi ile barışık ve kendisini seven bir insan olması.

0|0
    0|0
  • Eğitimli olmalı lakin senin gibi baba parasıyla okuyup görgüsüzlüğün dibine vurmamalı. Denklik sadece eğitimle olmaz. Aşın artık bu ucuz 3. Dünya ülkesi beklentilerini.

0|0
    0|0
  • sen amerikaya falan git

0|0
    0|0
  • İletişim...
    Eğitim evlilik için değil yaşamak için toplum için şart.

0|0
    0|0
    • 3ay

Evlilikte her gün o insanla yaşıyorsun ama..

• 3ay

Tamam işte eğitim zaten her insanın işi değil. belli kültürel geçmişi kelime haznesi dünya görüşü deneyimi olması gerekir:) ama eğitim diploma ya enkdekslenmemeli

• Sadakat

0|0
    0|0
  • Yalancı yi dikmiyorlarya sallayun önde arkada boş nasıl olsa. Madem oylesin burda ne surtuyon

0|1
    0|0
  • Haklısın eğitim şart. Senin gibi biri magandayla evlenemez

0|0
    0|0
  • Pek iyi bir eğitim alamamışsın gibi görünüyo 😄

0|0
    0|0
  • Evde kalırsın sen kesin

0|0
    0|0
  • Güven.

0|0
    0|0
  • Davul olursan anca Ramazan'da ya da düğünde iş görürsün

0|0
    0|0
  • ilk kriterim güzel bir kız bulmak

0|0
    0|0
  • Olur olur sıkma canını

0|0
    0|0
  • Belli belli mk onun icin burda koca kriterini yaziyon findik kadar beyin varsa bende hicbisey bilmiyom

0|0
    0|0
    • 3ay

Zihniyete bak :D Soruyu okudun mu önce canım

Kızlar Ne Diyor 7

• sen daha öncede bu soruyo sormuştun sanki burada yanlış hatırlamıyorsam

0|1
    0|0
  • Güven

0|0
    0|0
  • Burda bu ucuz üslupla ne işin var anlamadım ya neyse

0|1
    0|0
  • Neden soranın üzerine gidilmiş anlamıyorum. Soru sormuş ve kendi cevabını da belirtmiş. Eğitim-zeka elbette şart. Onun dışında dinini bilen, benden daha dindar, ahlaklı, saygılı, sadık ve pek tabii beni her zaman koşulsuz şartsız sevecek yanımda olcak biri olursa çok mutlu olurum. Mesleğimden birisi olabilir. Mutlaka yaptığı işi, mesleği ve kendisini seven birisi olmalı.
    Tabi nasip bir şey var orası Allah kerim.☺

0|0
    0|0
  • sadakat huzur koşulsuz sevgi

0|0
    0|0
  • Benim için yakışıklı olması önemli çocuk yapicam sonuçta

0|0
    0|0
  • Ne iş var burda o zman 4dili varmışmış

0|0
    0|0
    • 3ay

Bu bir sosyal platform sitesi zeka küpü. Sana da kendini geliştirmeni tavsiye ederim, baksana parmak kadar beynin kalmış.

Yükleniyor...