Bayanlar güzel araba kullanır mı?

Bayanlar güzel araba kullanır mı?
Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Ben bayanların daha dikkatli ve kurallara uygun kullandığını düşünüyorum. Panik yaptığım için 60 tan fazla gidemiyorum çoğu zaman ama olsun.

• Evet erkeklerden daha iyi kullanıyorlar
    67% (38)9% (5)39% (43)Oy Ver
  • Eh idare eder
    25% (14)25% (13)25% (27)Oy Ver
  • Trafiğe bile çıkmasınlar
    8% (5)66% (35)36% (40)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
3ay Güncell

0|0
17|33

En İyi Erkek Görüşü

• dediğin gibi kadınlar korkarak yavaş yavaş kullandıgı için kaza oranı az. Kazalara bakarsan genelde makas atmaya çalışırken sollamaya çalışırken veya sarhoş oldugu halde şoförlüğüne güvenenler kaza yapıyor. ego öldürür

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aahh şu soru. Abim ve eniştemle ağız dalaşına girme sebebim. Bak işte kadınlar şöyle araba sürüyor, bak korka korla gidiyor kaza yaptıracak, yok şöyle yok böyle diye diye diyeee içimdeki dişiye asilik yaptırıyorlar. Gayet iyi kullananı da var kötü kullananı da. Herkes aynı beceride kullanamaz sonuçta. Ankara yokuşlarında korkmadan süren 40 yaşından büyük teyzem var. Kimsenin söylediğini tınlamıyorum. 😄

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 32

• En iyi sofor temkinli sofordur artislik yapip arabada sıkısıp bokunuzu yiyin kurtarin beni derler sonra..

1|0
    0|0
  • Yaklasik olarak 12-13 yildir haftanin en az 6, gunu yollardayim farkli illerde otoyollarda vs kim ne derse desin istisnalar haric tek bir gercek var oda ;
    "Bayan şöför yoktur, allaha emanet giden araç vardir" 😂😂

Bayanlar cok heycanli ve korkak trafikte belki erkeklerden daha cok kural tabela takip ediyorsunuz ama bu iyi arac kullanmak demek degildir iyi arac kullanmak icin trafige uyum saglamak 100 km ile akan trafiktr 60 km ile gitmemek lazim mesela 😉 ya da mesela heycan yapmadan park edebilmek geri gelebilmek sollama yapabilmek gerektiginde hizli gidebilmek lazim ama bayanlarin toplasan %10 u bunlari yapabiliyor malesef ki

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmıyorum ama trafikteyken önümdeki bir hata yapsa direk kadın diyorum. Yanından geçincede haklı olduğumu görüyorum.

0|0
    3|0
  • trafiğe çıkmasın diyen kız-kadınların ehliyeti yok :D :D: Dd
    asdasd a

1|0
    0|0
  • sulee551 araba senin mi?

0|0
    0|0
  • O kadar da değil.

0|0
    0|0
  • Trafiğe bile çıkmasınlar.

0|0
    0|0
  • A şıkkı

0|0
    0|0
  • Erkeklerde cesaret kadınlara oranla daha iyi olduğundan çoğu kez erkeklerin daha iyi kullandığını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • 50 60 la gidiyosunuz yolda sonra kanser oluyoruz arkanızdakiler olarak. hayır bir saga kayda sollayalım yok canım yolda vermiyor bu kadınlar beni delirtiyor trafikte acıkcası. (cok iyi sürenlere lafım yok ama geneli kötü)

0|1
    0|0
  • Cogunlugu korkunc. Cok korkaklar, uyuzlar, karar veremiyorlar surerken.

0|0
    0|0
  • C dedim.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • bayanlara ayrı yol yapılmalı, bakalım çok dikkatli ve iyi araba kullanan bayanlar birbirlerine katlanabilecekler mi? öyle bir yol olsa herhalde hepsi sol şeridi kullanır sağ bom boş kalırdı :D

0|0
    0|0
  • yalan

0|0
    0|0
  • Genelde bayan olduğunu hareketlerinden anlamak zor değil %99 bu kesin bayan dediklerim bayan çıkıyo. Malesef çoğu kötü

0|0
    0|0
  • bazıları mkyuyolar

0|0
    0|0
  • %5 i

0|0
    0|0
  • Feci kötü olmalarina rağmen en iyi olduklarını soylemekten vazgecmezler

0|0
    0|0
  • Kaç kere kaza ediyordum BAYANLAR yuzunden.

0|0
    0|0
  • Yüzde 90 ı beceremiyor

0|0
    0|0
  • Gerek yok bence kazaya sebebiyet verme oranları çok yüksek 😂

0|0
    0|0
  • neye göre iyi? kurallara gore mı?

0|0
    0|0
  • C...

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hayir bu yuzden C sikki hatta dahada otesi

0|0
    0|0
  • kişiden kişiye değişilik gösterebilen birşey panik yapmayacaksın

0|0
    0|0
  • Kotuler

0|0
    0|0
  • Hiç görmedim 😀

0|0
    0|0
  • Rica etsem gt yaparmisiniz

0|0
    0|0
  • Çoğu doğru düzgün sürmeyi bilmiyor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 16

• iyi sürenlerde var kötü sürenlerde

1|0
    0|1
  • bir çok erkekten iyi araba park ederim ve çıkarım

2|0
    0|1
  • tüm bayanları bilmem ama ben çokzel kullanırım

1|0
    0|1
  • Bence canlı trafik canavari gibiler, bilmeden ögrenmeden, korkarak araba kullaniyorlar. otoyolda 80 km hiz ile en sol serittwn gitmeyi beceren tek canlı onlar.

0|0
    0|1
  • Bunun kadını erkeği yok bence. Ben çok iyi araba kullanan kadınlar da gördüm, kötü kullanan erkeklerde. Mesela benim teyzem dayımdan daha güzel araba kullanır.😊

0|0
    0|1
  • A şıkkı

0|0
    0|0
  • Evet öyle

0|0
    0|1
  • kanitlanmis ve onaylanmis zaten dahasi ne? :)
    bence dikkat konusunda daha iyiyiz aynen..

0|0
    0|1
  • kadınlar daha dikkatli evet

0|0
    0|1
  • Bence erkekler daha iyi kullanıyor kadınların çoğu kötü kullanıyor iyi kullanan kısım az

0|0
    0|1

0|0
    0|0
  • Erkekler daha iyi kullanıyor. Açık konuşalım

0|0
    0|1
  • Evet iyi kullanıyolar

0|0
    0|1
  • doğruyu söylemek gerekirse hemcinslerimin araba kullanmasından korkuyorum

0|0
    0|1
  • Artık erkekten çok kız var canimm

0|0
    0|1
  • ''Trafiğe bile çıkmasınlar'' diyen erkekleri boğmak istiyorum çok biliyorlar sanki

0|0
    0|1
Yükleniyor...