Mutlu bir yaşamınızın olması için ne kadar çabaladınız?

Mutlu bir yaşamınızın olması için ne kadar çabaladınız?

Mutluluk elbette görecelidir. Mutluluğumuzu başarı olarak sahiplenir ancak ne hikmetse mutsuz oluşumuzda kendimize asla suç bulmayız. Hep onları, başkalarını suçlarız. Peki siz mutluluğunuz için ne kadar çalıştınız, nasıl mücadele ettiniz, neler biriktirdiniz?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Kimisine mutlu olması için nefes alması bile yeterli bir sebep bu dünyaya bir kere geliyoruz birgün hepimiz öleceğiz kimse icin mutsuz olmaya gerek yok şükredelim yaşamanın tadını çıkaralım 😉

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Cok cabaladim herseyimi ortaya koydum hayatimda iki sene sadece mutlu oldum demekki cok cabalamamak gerekiyomus kendinden odun vermemek gerekiyomus bipolar oldum sosyal anksiyete sorunum genel alan fobim var ofke kontrol sorunum var ofke nobetleri geciriyorum cok hizli yasadim cok fazla eglendim hayatimin gerisinde yapicak birseyim kalmadi hayati olmasi gerektigi gibi yasayin ne tozpembe ne zifiri karanlik sonra ilaclar sayesinde uyursun uyanirsin disariya cikarsin koyar adama yasadigim icin soyluyorum 😏👍🏻

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3

• pek değil

0|1
    0|0
  • çok bea

0|1
    0|0
  • Mutsuz olmak çok daha iyi gibi. İnsanı çok daha gerçekçi yapıyor.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...