Sınırdışı Edilen Elif ve Annesi hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Elif 6 Yasında Halep'li bir Türk balası. Annesi ile beraber sınırdışı edilecek, Türk'ün öz yurdunda Türk gurbetçi oldu ülkeye alınmıyor. arabı, kürdü gelip benim ülkemde keyif çatıyor ama benim kandaşım Elif vr annesi ülkeye alınmıyor. Twitter kullanıcıları #TürkiyeElifeSahipÇık tagına destek verebilir mi arkadaşlar Allah rızası için savaştan kaçtılar dediler 4 milyon arabî aldılar 2 tane Türk fazla mı gelecek?Sınırdışı Edilen Elif ve Annesi hakkında Ne Düşünüyorsunuz??Sınırdışı Edilen Elif ve Annesi hakkında Ne Düşünüyorsunuz??Sınırdışı Edilen Elif ve Annesi hakkında Ne Düşünüyorsunuz??

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• Neden sınırdışı edildiği konusunda bilgim yok ama zor durumda olan herkese el uzatmak lazım umarım en kısa zamanda gereken yapılır.
    "arabı kürdü gelip benim ülkemde keyif çatıyor ama benim kandaşım ülkeye alınmıyor " kısmına da katılmıyorum. Savaştan kaçan insanların arap kürt veya türk olmasının bence hiç önemi yok o insanların hepsinin yardıma ihtiyacı var, ayırmamak lazım.

0|0
    0|0
    • Benim o demek istediğim zihniyetin uşakları sahil kenarındaki araplar kürtler

• Irkçıyız, Allah affetsin

• İnşallah affeder ve size ırkçılık hastalığı için şifa verir :D

En İyi Erkek Görüşü

• Tek sucu k*rt veya suroye uyruklu olmamasi malesef vatanimizda ve diger devletlerde Turk dusmanligi almis basini gidiyor. Umarim adalet tecelli eder. Ve Turk Turk oldugu icin ummetten sayilmio bilmiolar mi 1000 yildir Islam sancagi bizde ! serefsz kahpelik diz boyu. hic bir musluman devlet Turke sahip cikmazkn sahip ciktir araplara simdi kendi canimiza sahip cikamiyoruz.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...