Kapat

Kitap yazmayı düşünüyorum?

ilk nerden başlamalıyım? konu falan planlamalarım hazır ama nerden başlicam ve ne yapmam gerek?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Nereden başlayacağını bilmiyorsan daha kitap yazacak olgunluğa erişememişsin demektir, üzülerek söylüyorum. Daha fazla okumalısın.

0|0
    0|0
    • nereden başlayacağım derken basımla ilgili çalışma mı yapayım yoksa reklamla mı ilgileniyim ya da şimdilik sadece yazıp bırakıyım mı dan bahsettim

• Kötü olmuş

• @selerorin hak veriyorum arkadaşa bu ülkede biraz zor bu işler

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 14

• Kimse nerden baslayacagini bilerek baslamadi kitap yazmaya, düșe kalka ogrenirsin illa ki dinleme milleti

1|0
    0|0
  • Sesi yazıya çeviren programlar var. Şayet ben şiir vb yazarken ilham gelmiyor. Ama gözümü kapatıp sesli söylediğim zaman iyi oluyor. Öyle yap.

0|0
    0|0
    • programın ismi ne?

• yazı yazarken çok ışıklı bir ortamda olma hatta balkona çıkıp gece saatlerini tercih edebilirsin :) hayal kurmaktan ziyade hissetmek önemli :)

• Bildiğim bir dünyada ne hissedebilirim. Hayaller ise bilmediğim bir yer. Sessiz olan ortam yeterli.

• bilgisayar ortamında yazabilirsin

1|0
    1|0
  • ne ile alakalı olacak kitap?

ilk giriş bölümünden başlayacaksın 1 diye

0|0
    0|0
  • Iĺk olarak konuyu iyice hazirlaman lazim sonunu getiremezsen eğer hikayen yarıda kalır Örneğin kendi hayatında baştan gecirmiş bir hikaye yazabilirsin.

0|0
    0|0
  • aa benim de böyle bir amacım vardı ne tesadüf

0|0
    0|0
    • öncelikle olay örgüsünü anlatması kolay biraz betimleme çalışmalısın

• Eleştiriye açığım. Benim yazdığımdan bir kesit Ne düşünüosun:
      "Biliyor musun silmedim?" Sesinden ağır bir hüzün seçiliyordu.
      "Neyi?" dedi, güçlükle gözyaşlarını silerek.
      "Telefonumda..." güldü ama gülmesi üzüntüdendi. Devam etti.
      "Annenin numarası hala kayıtlı rehberimde." Yine güldü. Bu sefer kendi haline acıdığı için güldü. Yine devam etti.
      "Her gün bilmem kaç kere elime telefonu alıyorum. Alfabetik olarak sıralanmış isimlerin 'A' bölmesine odaklanıyorum. 'Aşkım' yazısına gelince ağlamaya başlıyorum..."

• Çocuk, ağlamayı bırakmış, babasına odaklanmıştı. Burak ise, oğluna bakmamaya çalışarak devam etti.
      "... Sanki cevap verecekmiş gibi çaldırıyorum. Çaldırıyor telefonum, annenin numarasını. Sonra telefonuma karşılık gelmiyor her zamanki gibi. Bense, buna bir aptal gibi şaşırıyorum; Kendime hakim olamayıp ağlıyorum."
      Üzüntüsünü oğluyla paylaşmıştı ve bu uzun sürmüştü. Kendini toparladığını zannedip kafasını Murat'a çevirdi hızlıca. Sonra anladı henüz kendisine gelememişti. Yine aynı hızla yüzünü kaçırdı. Birbiri ardına akmaya hazırlanıyordu gözyaşları ama ağlamamalıydı. En azından oğlunun yanında ağlamamalıydı. Duygularını bastırdı. Bu sefer yavaş yavaş çevirdi kafasını. Oğlunun gözlerinin içine baktı.

• bende başlamayı düşünüyorum oha:D hatta taslağı bile bitti, bugün yazıcam

0|0
    0|0
  • röportaj yapıp benim hayatımı yazabilirsin

0|0
    1|0
  • yazmaya hazır değilsin daha nereden nasıl başlayacağını bilmiyon daha

0|0
    0|0
  • Yazma boşver

0|0
    0|0
  • giriş
    Gelişme
    Sonuç

0|0
    1|0
  • Giris gelisme sonuç

0|0
    0|0
  • Giriş gelişme sonuç

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...