Kardeşimi kıskanıyorum?

Merhaba arkadaşlar.19 yaşındayım ve 14 yaşında bir kız kardeşim var. Ben üniversite öğrencisiyim o liseye yeni geçti. Nasıl söylesem bilmiyorum ama ben onu inanılmaz kıskanıyorum ve gerçekten bazen çok üzülüyorum. Hemen yargılamayın kendimce sebeplerim var...
İlk olarak genetikten başlayalım.. Ben esmerim o sarışın. Kahve gözlüyüm, o kehribar gözlü. Boyum 160 o 14 yaşında olmasına rağmen 169. Uzamaya da devam ediyor.3-0 önde bu konularda bile. Benden daha güzel.. Sokakta yürürken herkes ona bakar ben onun kardeşi sanılırım. Bir de o kadar şanslı ki gözleri milyarda bir görülen bir renk... Off o kadar çok şey var ki sayamıyorum.. O daha başarılı daha güzel daha zeki gideceği okul bile daha güzel. Ailem üniyi kazandığımda beni tebrik bile etmedi ama ona lisede övgü yağdırıyorlar... Ben lisedeyken böyle yapmamışlardı. Sanki ailem onu daha çok seviyor bana vermedikleri değeri ona veriyorlar ne istese yapmaya çalışıyorlar.. Hayatımı çalmış gibi hissediyorum yarın eve gidicem ben izmirde okuyorum, İstanbul'da ailem. Gittiğimde yine aynı olacak istemiyorum görmek onu övecekler yine bana dinlemek istemiyorum. Ve onu gerçekten çok kıskanıyorum benim yaşıma geldiğinde nasıl olacak 14 yaşında böyleyse... Hep 2. plandayım hayatımın sonuna kadar da böyle olacak keşke çıksa gitse hayatımdan... biraz garip oldu yazı ama aklımdan geçenleri yazdım. yanlış mı düşünüyorum?

1|0

Erkekler Ne Diyor 15

Kızlar Ne Diyor 13

Yükleniyor...