Çirkin bir kız hayatına nasıl devam eder?

en azından Allah zekamı vermiş diyorum eğitim alanında çalışıncada yapabilen biriyim bu sayede en azından beynimle ilerleyebilcem bir alan var.
İyi bir mesleğim olabilir, iyi para kazanabilirim.
Gezer-eğlenir-alışveriş yapar takılırım sonra ne olacak onu bulamadım.
Malum çirkinseniz sevebilirsiniz ama sadece sevebilirsiniz bununla ilgili devamında hiç bir şey olmaz. Diğer insanların ki gibi bir hayatınız olmaz işte

Güncellemeler:
3ay güncel
3ay yapılacaklar öneriniz yok mu şimdi

0|1
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bakimli olarak , ve sempatini de katarak, guzel olmassn bile cekici olabilirsin.. kim ne derse desin, Allah kizlara sevimlilik vermistir.. saclarin, makyaj, spor+ dengeli beslenerek kadinsi bir fizik.. kadinsilik onemli.. saclarini kullan.. uzat sekil ver boyat.. yakisan makyaj, ölculu bir fizik ve yakisan kiyafetler.. cirkin kadin yoktur.. ekstrem ornekler haric evde kalan cirkin kadin da gormedim. evdevkalanlar da gercekten bakimsiz kadinlar.. ama sorsan bakimliyim derler..

0|0
    0|0
    • 3ay

bakımlı olmak önemlide çirkin olunca çirkin oluyorsun işte pek bir şey değişmiyor ki yinede teşekkür ederim yazdıklarınız için güzel bir yorum

• 3ay

Yaniliyorsun.. cirkin olup da cekici olabilirsin.. her sey sdece yuz degildir

En İyi Kız Görüşü

• bacim bu kadar kafana takıyorsan, psikolojigini bozuyorsa estetik yaptir. ama bakım kadini alımlı ve güzel gösterir. giyim zevkiniz yoksa, dikisi tarzi olan markalarin manken modellerinin birbirini alın kendinize. erkek cocugu gibi duz taban giymeyin. guzel bir topuklu, giyim hava. sade makyaj. gayet de guzel olursunuz

0|0
    0|0
    • 3ay

onlar herkeste işe yaramıyor işte ama bakalım yorumunuz için teşekkür ederim

• 3ay

yok zaten az yemek yerim ama yediğim zamanda yavaş kilo alıyorum gerçi. Hormonlarım normal çıkıyor bende bilmiyorum. Ailede kimse benim gibi değil diğerlerinin gelişimi normal oldu. yüzmeye şimdi gidemem yakında uygun yer yok. Ama kendim spora başlayıp dengeli beslensem 20 yaşından sonra fark eder mide sonuçta yaşım büyüdü

• 3ay

kesinlikle daha yasin kac ki? daha buyuyeceksin. spor yap. evde de olur yuru olduğun yerde step yap yürüyüş yap 1 saat. spordan once karbonhidrad agirkikli Beslen tost, makarna vs. 20 dk once. spordan hemen sonra sut, yogurt yumurta veya et uruneu ye ama hemen mumkunse. kas olarak kilo alacaksin boylece. gunde 1 litre sut icmeye calis.

Erkekler Ne Diyor 15

• Allah yaratırken eksik bulmadıysa, kulun ne haddine kaşa göze laf etmek.. Sağlığın yerindeyse önemli olan o.. Yerinde olmak isteyen ne cok insan var biliyo musun bunu.. Allahın sana verdiklerine şükret ve hayatına devam et.. Beğenmeyen beğenmesin herkes önce kendine baksın.. Kimse 4/4 lük değildir..

0|0
    0|0
    • 3ay

en azından diğerlerinde orantı var bende yok

• 3ay

Kendini gelistirebilmek senin elinde..

• cırkınlık goruceli degıldır gercekten benım begendıgım bır cok kızı butun erkeklerde begenır sahsen yanı kendınızı avutmaın ınsan guzellıgı bakar mesela ben hayatımda guzel bır kız ısterım guzel kız derken guzel vucudu olan bır ınsan ama yuzu de az guzel olsun okadar cok guzel olması sart degıl ornek kızı degerlı yapan guzellıgı vucudu degıl bunların katkısıda var ama vajına meme olmayan bır kadın ne kadar guzel olursa olsun kımse asık olmaz anca severler

0|0
    0|0
    • 3ay

ve son sey erkek ler ıcın yuz guzellıg degıl ten guzellıgı onemlıdır cunku kadına bakmamaızı saglayan sey yuz degıl vucuttur

• 3ay

napıyım yani şmdi

• Kime göre çirkin? Yüz güzelliğine beğenmiyorsan vücudunu taş gibi yap evrim geçiren ne hatunlar gördü bu gözler 😂

0|0
    0|0
  • Huyun güzelse sıkıntı yok :)

0|0
    0|0
    • 3ay

huy dediğin şey sadece evlenip uzun bir zaman geçtikten sonra insanlar geriye dönüp - meğer önemli olan huymuş- diye yakındıkları ve artık hiç bir halta yaramayan bir durum sadece

• 3ay

o dediğin mümkün değil çünkü işler yürümüyor

• 3ay

Senin karakterin düzgün olsun ılımlı anlayışlı ol ondan olmazsa sonra gel söyle bunu
      Ben bunu gördüm bununi söylerim

• Çirkin kız yoktur bakımsız kız vardır 😄

1|0
    0|0
  • Öyle deme ya çirkinler de sevilir.

0|0
    0|0
  • çirkin diye bir kavram benim hayatımda yok herkezin bir güzelliği vardır

0|0
    0|0
    • 3ay

benim yok

• 3ay

niye öyle düşünüyorsunki

• 3ay

gerçek bu çünkü sadece kabul etmekte zorlanıyorum ama kabul etmek zorundayım

• Guzellik her sey degil sukur et haline

0|0
    0|0
  • çirkin kızlara sesleniyorm çıkın biriniz karşıma sevmezsem namerdim.

0|0
    0|0
  • Resim at bakayim cirkinmisin gercekten

0|0
    0|0
  • Güzellik görecelidir ya sana çirkin başkasına güzel takmayın

0|0
    0|0
    • 3ay

maalesef ben genel anlamda çirkinim

• 3ay

yorumlarınız için teşekkür ederim

• 3ay

Rica ederim

• cirkin kiz yoktur

0|0
    0|0
  • bir yandan sevinmen lazım seni sevecek kişi gerçekten senin karakterini fikirlerini kalbini sevecektir. Sayısız çirkin ve ünlü olmuş başarılı kadınlar vardır. Çokta önemseme bence. Olduğun şeyin en iyisi ol.

0|0
    0|0
    • 3ay

sorun şu ki beni kimse sevmeyecek bu yüzden bunun neresine sevinicem ki?

• 3ay

başkası içinmi yaşayacaksın bu hayatı, inan karım güzel olduğu halde bile bizi kıskanıp laf edenler oluyor. takmayacaksın tak atacaksın :)

• 3ay

ben pek başaramıyorum onu bakalım

• kedi kopek falan besle..

0|0
    0|0
  • Kim guzellere baktigimi soyluyor ki..
    Aksine ben, akilli kadinlari seviyorum

0|0
    0|0
    • 3ay

orta güzellikte akıllı birini bulursun sende

• 3ay

ben gizliyim sebebim var ama siz durduk yere gizlenmişsiniz kendi kendinize triplere girmeyin iyi günler :)

• 3ay

Rahatsız etme?
      Türkçe?
      Yeterli lütfen.

Kızlar Ne Diyor 8

• Çirkin olmak kötü birşey değil herkes nasıl devam ediyorsa sen de öyle devam edeceksin 😳

0|0
    0|0
  • Bos konusuyorsun

0|0
    0|0
  • öyle çirkin kadınlar kızlar gördüm ki cillop gibi erkeklerle sevgililer ya da evliler zekiysen sorun yok biraz bakım ve seksepalitenle istediğini elde edersin mesleğinde varsa havalıysanda engel kalmaz önünde

0|1
    0|0
    • 3ay

sevdiğim kişiyi alırsam ona haksızlık yapacakmışım gibi geliyor yani sonuçta normal standartlarda birini alabilecekken benimle kalıcak kendi mutluluğum için bir başkasının fedakarlık yapmasını isticem bencilce olmuyor mu bu

• 3ay

Fizik yüz güzelliğini bu kadar onemsemeyin altı üstü et parçası topraktan geldik toprağa gidicez hepimiz bir gün yaslanicaz önemli olan insanın ruhunun güzel kalması sen kalbini gönlünü temiz tut içindeki bu güzelliği elbet gören olur yuzunede yansir kendini degerli hisset sen kendini nasil hissedersen karsindakide oyle yansir belkide o senin cok guzel fistik gibi dedigin kizlardan ne kadar cok guzel yanlarin vardir allaha dua et isyan etme kimse mükemmel değil herkesin kusuru var ya elin ayağın olmasaydı daha kötüsünü dusun ve allaha haline sukret sağlık ve akıl en büyük nimet...

• Kendine göre belki çirkin hissediyorsun ama başkalarına göre belki çok güzelsin

0|0
    0|0
    • 3ay

hayır tam olarak çirkinim yani komleks türünde bir şey değil

• 3ay

Ya cidden değilsindir en azından oyle hissediyorsan bas makyajı ben öyle yapıyorum :)

• 3ay

yorumunuz için teşekkür ederim

• Bakımlı ol bulursun birini

0|0
    0|0
    • 3ay

yok ya ben en fazla dönüp dönüp kendi yalnızlığımı bulurum neyse yorumunuz için teşekkür ederim

• dünyadaki tek çirkin olmadığını bilerek devam eder

0|0
    0|0
    • 3ay

en azından biraz tselli doğru yorumunuz için teşekkür ederim

• kesinlikle doğru duygularima tercüman

0|0
    0|0
  • Bas makyajı bir de güzel giyin güzelleşirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...