Karı koca tartışması yorumlarınızı yazın?

Arkadaşlar ben birşey sormak istiyorum şimdi ben bekar yalnız yaşayan birisiydim iş yerimde var bekar olduğum için işyerinde kalıyordum 1 yıl önce ev kiraladım eşlarıda aldım hepside sıfır yarısını peşin ödedim yarısını taksit sonra türkmenistanlı bir bayanla tanıştık dul bayandı 2 çocuğuda var onlar büyükler artık ünv bitirmiş kişiler kadınla biz evlendik kadın kadın hep çalışıyor ama ev yiyecek almak dahil hiç yardım etmiyor çalıştığını memleketine yolluyor ben defalarca dedim hepsini gönderme evinede para bırak yarın bir gün hasta olursun para lazım diye şimdi hem hasta hemde 7 aylık hamile ve halen memleketine para gönderme derdinde bende dedimki böyle gitmez ayrılıcam senden diye şuanda aramız bozuk ayrılıcam ben onada dedim ya sözümü dinlersin buradaki evi sahiplenirsin ya da hamile olman umurumda değil eşyalarını toplar evden gidersin dedim siz ne dersiniz yollayım mı yollamayım mı

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Kac yasinda kadinla birlikte oldun ya yazik o da cocuklarini dusunuyor onlara para gonderiyor

0|0
    0|0
    • 3ay

çocukları ünv bitirmiş memleketinde 2 tane evi var tarlası hayvanları var durumları iyi yani kötü değil

• 3ay

Hee o zaman bosan gonder napicaksin baska

• 3ay

evet bu mantıklı cevap oldu teşekkür ederim gerçi bu işten benim bir zararım olmayacak

Erkekler Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...