Kapat

Tecavüzleri durdurmak için sünnet düğünleri yapmamak mı gerekir?

Mümkünse "çok canlar yakacak oğlum" da demeyin. Bir halt yediği zaman sırtını sıvazlamayın. Erkek çocuklarınıza kadınların da duygularının olduğunu, kıyafetlerin tecavüze bahane olmayacağını öğretin. Kahkaha atan bir kadının iffetsiz olmayacağını, erkeğin hakkı olan her şeyin kadının da hakkı olduğunu söyleyin. Oğlunuz istediği saat eve geliyorsa, aynı özgürlüğü kız çocuklarınızdan esirgemeyin! Küçük yaşta çocuğunuzun çüküne methiyeler düzmeyin, önemli bir şeymiş gibi bahsetmeyin. Bir bebekten, bir tecavüzcü yaratmayın.
Alıntı
Tecavüzleri durdurmak için sünnet düğünleri yapmamak mı gerekir ?

3|0
7|16

En İyi Kız Görüşü

• bir ilaç verilecek aslında geçici olarak devre dışı olacak

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Buradaki eğitim siteminin geride olmasından kaynaklı. Sakallı dindar görünümlü şeytan maşaları çıkıp da 'erkek zorda kalınca sülalesindeki tüm kadınlarla cinsel ilişkiye girebilir hatta karısı ölmüşse onun ölüsüyle bile ilişkiye girebilir' diye en sapık zihniyetlerini dinimiz böyle emrediyor diyerek sanki Allahın onlara bunu buyurduğunu söyleyip milleti yoldan çıkaranları asmak gerekir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• saçma bir düşünce bence

0|3
    1|0
  • ne alaka be

0|1
    0|0
  • Harikasın! Muhteşem bir açıklama olmuş, teşekkürler.

0|1
    0|0
  • Tebrik ederim yazdiklarin sonuna kadar dogru

0|1
    0|0
  • bence şap olsun

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 15

• saçmalık öyle çözüm imkansız hapishanedeki bütün tecavüzden içeri düşünleri eski idam sehpası yapacaksın yüksekçe ve şehir merkesinde hepsini koyacaksın ve dibinden keseceksin hadım edeceksin s*ksiz gezsinler bak bakalım bir daha oluyor mu

1|1
    0|0
  • Düğünle alakası yok bence. Kişinin kendisin de biten bir olay.

0|1
    0|0
  • Sünnet için kurban ve mevlüt yapılır. Ama böyle bir olaydan sonra bildiğin düğün yapanlar yanlış yapıyor.

0|1
    0|0
  • erkek cinsel açıdan daha dayanıksızdır nefsine mukayyet olamaya bilir o yüzden giyerken biraz düşünün tehlikeli bişey yapıyosun boğaya kırmızı bayrak sallıyomuşsun gibi düşün şimdi sen ay aklınız pantolonunuzda istediğim gibi giyinirim bilmem ne birsürü abartırsın seni ezmeye çalışıyorum sanarsın ama ben tıbbi olarak sana anatomi dökümanı sunabilirim. ayrıca sünnet adı üstünde peygamberimizin sünnetidir dini bişeydir bu dinimizi yaşadığımız için tecavüz arttığı saçmalığına inanmıyorum !

0|1
    0|0
  • sacma bir dusunce ! Sunnet bu dinin bir geregidir. Yahudilerde sunnet oluo orda bu durum daha az. tek sebebi ulkemizin cinsel konuda egitimsiz olmasi.

0|2
    0|0
  • Haklı bir paylaşım olmuş. Bence bunu bence yapın.

0|1
    0|0
  • Mantıksız

0|1
    1|0
  • Sünnetle tecavüzün alakag yok saçmalık.👎

0|2
    0|0
  • Cozum kadinlarin egosunu sifirlamak

0|2
    0|0
  • yahudi geleneğidir zaten türk olan kestirmemeli

0|1
    0|0
  • Mantıklı bir düşünce bence.

0|1
    0|0
  • Sünnet zevki cogaltıyor sünnetli ülkelerde tecavüz daha cok

0|1
    0|0
  • abartıdır.

0|1
    0|0
  • Duyuruyorum laikovski denen adam kendinin mal olduğunu kanıtlamıştır bu düşüncesiyle

0|1
    0|0
  • bizim evde böyle bişey yok bir olay anlatayım abim dedi sevgilin var mı güler yüzle dedim var dedi peki hiç öptünmü dedim evet abi öptüm dedi yanağındanmı dudağındanmı dedim fark edermi abi dedi haklısın etmez dayak attı :D haketmiştim ama :D

1|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...