Zayıf Erkek mi yoksa Yapılı, İri görünümlü erkek mi?

haydi hanımlar. kaslı veya şişman demiyorum

ben mesela iri yapılıyım, 184 boy 95 kg. 170-175 boyu olan kızlar yanımda kardeşim gibi duruyor, sakalları kesmeyince de ben onların babası gibi duruyorum.

kilom boyuma göre fazla evet ama ben iriliği seviyorum, zayıf veya cılız olmaktansa hafif kilolu, yapılı durmak benim daha çok hoşuma gidiyor.

peki size göre nasıl?

bu arada minyon kızlardan hoşlanmışımdır hep, 175 boyun altında olanlar çok hoşuma gidiyor, gel biraz sohbet edelim diyenler varsa beklerim mesaja:)

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

• bende uzun boylu iri yapılı erkekleri severim daha hoş duruyorlar şahsen boyum 1.57 ben ona sarılınca kollarının arasında kaybolmam lazım.

1|2
    0|0
    • 3ay

allah rızası için gel, ne olur gel :D benimde kadınlarda en çok sevdiğim şey bu. hani minik kızlar babasını görüşünce koşup üstüne atlar sarılır ya, kadın dediğinde öyle olacak. minik hatun olacak, gelip o şekilde sarılacak, bedeni bedenimle bir olup kaybolacak. "ah ulan ah" çektirdin şu an, teşekkür ederim

• 3ay

Rica ederiim :)

• 3ay

👍👍

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• " Zayıf veya cılız olmaktansa hafif kilolu yapılı durmak daha iyi " dediğin söze kesinlikle katılıyorum Aynen öyle bir erkeğin kemikleri sayılacağına iri yapılı ama fit olsun çok daha iyi 😊

0|2
    0|0
  • İri yapılı olsun tabiki. Ama iri den kastım fazla kas veya kilo değil

0|2
    0|0
    • 3ay

yahu zaten 120 kg olup kas yığını olanlar var, iğrenç görünüm. gene 120 kg olup yağ yığını olanlar var, gene iğrenç görünüm. irilik iyidir:)

• 3ay

Fazla kas bende sevmem. çok az olması iyidir

• 3ay

👍👍

• Hulk gibi olmasında yerli yerince kas olsun

0|1
    0|0
    • 3ay

biriside çıkıp göbekli, balkonlu olsun isterim dese şaşardım zaten :D

hulk bir ayrıcalıktır, her erkeğin hayalindeki fiziktir ama harbiden iğrenç oluyor o zamanda :D

• 3ay

Ben zayıf kalmak. için kıçımı yırtıyorsam zayıf istemek hakkım kanımca.

• 3ay

👍 senin tercihin, senin zevkin buna kimse bir şey diyemez. insanın kendine bakması çok güzel bir şey ama evlendikten sonra o balkonda çay içeceksin bunu unutma :d

• Zayıflık seviyorum böyle 180 boy 70 kilo gibi ama yapılı bir vucutla

2|1
    1|0
    • 3ay

çok cılız oluyor öyle, nasıl seviyorsunuz anlamıyorum tamam renkler ve zevkler tartışılmaz tabii ama harbiden anlam veremiyorum

• 3ay

Sevgilimin öyleydi ancak hic de kız gibi görünmüyor kolları omuzları falan kasliydi yapılı duruyordu

• 3ay

kabullenmek erdemliktir, erdemliğe sığınıyorum izninle o zaman :)

• Fit olmalı bence senin boyunda 78 79 kilo hoş olabilir 😄

1|1
    0|0
    • 3ay

o zaman da çok zayıf olur yahu

• 3ay

Belki ilerleyen yaşlarda olabilir torunun olduğunda mesela 😂

• 3ay

benim ilk önce dünyalar güzeli bir minik kızım olsun da gerisi önemli değil :)

• Orta kilolu daha iyi

0|2
    0|0
  • Hiçbir erkek😄

0|1
    0|0
  • Zayıf erkek de pek hoş durmuyor

0|1
    0|0
  • Ben de minyonum ama erkeklerde iri bana daha cazip geliyor 👍

0|1
    0|0
    • 3ay

sebebini sorsam ne cevap verirdin peki?

• 3ay

ne zaman istemeye geliyoruz? :d

• 3ay

😂😂

• İri erkek daha iyi

0|1
    0|0
  • Valla profile baktım da benim omuzlar 1.72 boyla seninkinden geniş kardeş nasıl 1.75'in yanında abi gibi duruyorsun anlamadım, neyse

0|0
    0|0
    • 3ay

127 cm'den geniş bir omuzun mu var? ohaladım, yuhaladım be güzelim

• 3ay

hayır

• 3ay

👍👍

• iri. 1.90 boy 85 kilo

0|1
    0|0
  • İri biriyle çıkmıştım ama çok sevemedim arkadaşlarımın çoğu onun yanında kayboluyorsun diyorlardı. Yani zayıf erkek daha çekici bence hele bacaklar çok güzel duruyor zayıf erkekte

0|1
    0|0
    • 3ay

bacak konusunda katılıyorum, ama kadın erkeğinin yanında kaybolmalı zaten ki gözlerden uzak olsun, erkek katil olmasın :D

• 3ay

ooo :D

• Yakışıklıysa zayıf erkek.

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Zayif. Daha iyi. Ama bende iriyim

0|1
    0|0
    • 3ay

cılız olmanın neresi iyi anlamıyorum usta

• 3ay

Bizim cektiklwrimizi bilseler. Ben 2 su icsem karnim sisiyor. ya da 1 tabak yesem. Günde 1 öğün yemek yiyorum formumu korumak için. Ama onlar öyle değil

• 3ay

yanlış yapıyorsun bilader, 1 öğün nedir? kilo problemim var diyorsan bir diyetisyene gitmeni tavsiye ederim, maddi olarak veya zaman olarak gitmen mümkün değilse makro ve mikro hesaplamasını öğrenmelisin. günlük kaç cl alman gerektiğini öğrendikten sonra 6 öğün yeyip zayıflayabilirsin, ve vücudun düzenli beslenmeye alıştıktan sonra 2 bardak suyla karnında şişme oluşmaz bunlara dikkat etmek önemli

• 187 ye 87 yim sen iriliği geçmiş kilolu olmuşsun

1|0
    0|0
  • Bence karakteri oturmuş erkek.

0|0
    0|0
  • normal erkek

0|0
    0|0
    • 3ay

normali yok bro, zayıf veya iri yapılı

• 3ay

yani bu kisiye gore degisie bence, mesela ben balik etli kadini sevmem, veya koca kalçali koca memeli kadin. ama kadinlar çoğu iri sever. zayif sevende var.

• 3ay

renkler ve zevkler var aynen öyle :D bende minyon hatun seviyorum, bana gelen minyon hatunlar hep iri seviyorum diyor, zıt vücutlar birbirine daha uyumlu sanırım

Yükleniyor...