Rte yi bukadar sevme nedeninizi açıklıyabilirmisiniz?

Rte yi neden bukadar seviyorsunuz? Nedenini söyliyebilirmisiniz?
Provokate amaçlı değil, sadece merak etdim. geçerli ve mantıklı nedenler yazarsanız sevinirim.

Kavga amaçlı yorum paylaşmıyalım.

0|1
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• Fetö yü bitirebilecek tek insan ama keşke cumhuriyetin milli değerlerine de ceddimizin milli değerlerine sahip çıktığı kadar çıksa. Destekliyoruz, her türlü terörün, örgütün ve sempatizanlarının karşısındayız. ( Ülkücüyüm )

0|1
    0|0
    • 3ay

Fetö yü nasıl bitirebilir? Fetöyle zamanında beraber değilmiydiler? Bunun içinmi arkasındasınız , 15 Temmuz olayından dolayımı?

• 3ay

Arkadaş dürüstçe hangi ocağa bağlı olduğunu söylerse ocağıyla görüşücem olmazsa Olcay Reis ile görüşüp fotoğrafını ocaklara faxlatıcaz elbet bir yerde çıkar nasılsa arkadaş. Kimse ülkü ocaklarını ayaklar altına alamaz. O bahsettiğin şahıs senin Türkmen vatandaşlarının yanında durmazken BİZİM OCAKLARIMIZ GİDİP ORADA SAVAŞTI. Haddini bilsin herkes.

• 3ay

Bu bebe neyin kafası? Ülkücü olan benim görüş benim görüşüm sana mı soracağım? @CssAttack

En İyi Kız Görüşü

• yapılan çalışmaları başarılı buluyorum öncekilere göre

0|0
    0|0
    • 3ay

Tamam, hangi çalışmalar mesela köptü vs mi?

• 3ay

hayır tabiki :)
      eğitim-sağlık bu ikisi çok önem verdiğim durumlar ve ciddi çalışmalar yapıldı.
      Özgürlük alanında var.
      Yol-köprü vs onlar normal gördüğümüz şeyler aslında oy verme sebebimiz değil
      ülke ekonomisinin daha iyi olması, eskiye oranla maddi durumların düzelmesi, belediyelerin düzgün hizmet yapması bizim çöplerimiz toplanmamıştı bir dönem bu sebeple buda önemli bir adım oldu ama tabi olması gereken sıradan bir hizmet buda. Genel olarak böyle

Erkekler Ne Diyor 18

• İslam dünya si için ugrasiyor. Ve yahudiler falan düşman demekki sevilmesi gereken birisi. Ayriyeten Türkiye deki bazi kesimde düşman. Düşman olan kesim vatan hayini zaten 15 temmuzda darbeyi desteklkediler

0|0
    0|0
    • 3ay

İsrail ile neden iş birliği yapdı ozaman? Erdoğanı sevmiyenler vatan haini yani?

• 3ay

Hainim? Anladım beni tanımadan ifitra atıyorsun kardeşim. Hiçmi korkun yok iftiradan?

• 3ay

Abuk sabuk konusuyosun

• sevemedim gitti :D

0|0
    0|0
  • Sevmediğim için üzerime alınmadım.

0|0
    0|0
  • Nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • İyi götürüyor...

0|0
    0|0
  • şurada en nefret ettiğim şey siyaset yapılması siyaset bizim işimiz değil ki para kazanan kimse menfaati kime yarıyorsa onların işi :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Merak ediyorum. Nedir bu adamı böyle yücelten?

• 3ay

ya he he tamam şimdi de o insanlara hakaret ediyorsun şahsen ben pek seven biri değilim ama bu tür yorumlardan dolayı adama hak veriyorum

• 3ay

Hakaret etmiyorumki? Merak.

• Did u mean "HATE"?

0|0
    0|0
    • 3ay

No , i mean love. Why love the population this person so much? What did he do?

• 3ay

İ cant see a reason for love him

• 3ay

They are steal buddy dont think that. They are steal money and more. You can know that. And they are use peoples. Peoples are sheep and idiot.

• Atara atar, gidere gider yaptığı için

0|0
    0|0
  • Şimdi sen sevmediğin için ne desek, ne anlatsak bir bahanen olur.

0|0
    0|0
    • 3ay

Hayır tarafsız dinlemeye çalışıyorum. Nedenini öğrenmek istiyorum merak etdim.

• Mantığı yok KS ekibide Ak partili

0|0
    0|0
  • Bende anlamış değilim.

0|0
    0|0
  • 'Yol yaptı'

0|0
    0|0
  • Nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • Yüz yılladır böyle insanlar insana taparlar

0|0
    0|0
  • Çünkü düşünemiyorlar 🤔

0|0
    0|0
  • makarnayi.. cekyati.. elektriksiz koyde camisir makinasini çok severiz biz..

0|0
    0|0
  • pkk ya saçılım yapıp aponun kucağına oturdular. bu yüzden bayılıyorum :D

0|0
    0|0
  • Bulent ersoy bile onun kadar donemedi. Ben o yuzden seviyorum ❤ Reyiiiiiiissss, fiyuuuuuvvvv. Uzuuuuuuuuuyyuuuunn. Uysss.

0|0
    0|0
    • 3ay

Saçmalamayın şimdi. Bende tutmuyorum ama böyle yoımlar paylaşma. Sevenlere sordum nedenini.

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...