Ülkücüleri, Türkçüleri, Turancıları görebilir miyim?🙋 Eller havaya, kaç kişiyiz?

Sitede kaç kişiyiz, burda mısınız

Güncellemeler:
3ay Tum dünya bize Türk derken bizim ülkemizde Türk demek ırkçılık oluyor. Yazık ! Neden korkuluyor bu kadar Türk isminden !! Irkını söylemekten utanmayanlarla yürünür bu kutlu yol.. Türkiye değil mi burası, Türk isminde birleşmedik mi? Türk bayrağı dalgalanmıyor mu? Türkçe konuşmuyor muyuz? Titre ve kendine dön Türk!!

1|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• TENGRİ TÜRK'Ü KORUSUN!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Rehberimiz KURAN hedefimiz TURAN

1|1
    0|0
  • Elbette TURAN🇦🇿🇹🇷🇹🇲🇸🇦🇲🇷🇰🇿🇺🇿

1|1
    0|0
  • hamdolsun

1|0
    0|0
  • Şükürler olsun, TENGRİ BİZ MENEN.

1|0
    0|0
  • Buradayım.

1|0
    0|0
  • Herzaman

1|0
    0|0
  • ülkücüyüm. cCc

1|0
    0|0
  • Boyle fasist yaklasimlari benimsemiyorum

1|0
    0|0
  • türkçü nedir ya :D:D kürtçüyüm bende

1|0
    6|3
  • insanı insan yapan şey edeptir.. ama siz insanlıktan nasibinizi almadınız..

halende ırk peşindesin.. aynı topraklarda yaşadığın insanlardan kendinizi üstün görüyorsunuz.. sebeb nedir.. 2 canınmı var..

1|0
    1|1
    • 3ay

Zihniyet benim derdim... !!! Turkiyedesin ve Türk milletisin. Bitti ✋ ülkene sahip çık. Aslen benim de ırkımın ne olduğunu bilemem. Belki arap belki kürt asıllıyım bilemem. Ne mutlu Türküm diyebiliyorsam bu vatan var olmaya devam edecektir. Bastığın toprağa sahip çık

• 3ay

Y. ovada görev yapan polis ve asker yakınlarım var. Onlarla sık sık görüşüyorum. Halkı tahliye ederken pkkya operasyon olacağı için halktan çok fazla tepki gösterenlerin olduğunu söylediler. Ev aramalarında ocalanın çok fazla resminin çıktığından bahsettiler. Bu kadar bağlı olan bir başka ilçe olmadığını soyluyorlar hep. Hatta nette de sık sık araştırıyorum. Y. ovada el yapımı patlayıcı imha edildiğinde oranın halkının, patlamadığı ve polisler şehit olmadığı için uzulduğune dair yazıları sık sık gördüm. Y. ova bambaşka bir yer malesef.. Hdp konusunda da haklısın

• 3ay

aslında için işinde pek çok zengin adam var.. işidt olsun pkk olsun tüm yollar aynı yere çıkıyor..

• Burdayım

0|0
    0|0
  • burdayizzz :)

0|0
    0|0
  • Tek yol DEVRIM!

0|0
    0|0
  • Hic biri degilim

0|0
    0|0
  • Nizam-ı Alem

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• ben Erdoganciyim ama severim ülkücüleri, Türkcüleri. Adamin dibi Kadinin hasidirlar

2|3
    1|1
  • Alperenleri unutmuşsun aybediyon ama

1|0
    0|0
  • 1|0
    1|0
  • Burdayiz ve de durmayzz 😂 ✌✌

0|0
    0|0
  • Tek yol devrim!

0|0
    0|0
  • müslümanım elhamdulillah

0|0
    2|0
    • 3ay

Biz inançsız mıyız? Bu farklı bir kategori. Dini görüşle milli görüşü aynı kefede tutamazsın. İnsan ayırt etmiyorum diyorsun muhtemelen. Biz de ayırt etmiyoruz ama zihniyeti ayırt ediyoruz. Vatan ve millet sevdası da imandandır unutma ✋

• 3ay

Hadis veya ayet olduğundan bahsetmedim zaten... Irkçılık farklı bir kavram. Zihniyet onemli olan. Türk milleti değil miyiz, burası Türkiye değil mi? Neden Türk sözünden korkuluyor bu nasıl ırkçılık oluyor anlamıyorum

• 3ay

türk sözünden neden korkalim bende türkum. ama benim icin cokta onemli degil arap ve kürt musluman kardesimle esitim

Yükleniyor...