Babam sürekli "domuza benziyorsun" diyor?

Babam sürekli beni çirkin bulduğunu, benden utandığını söylüyor. Buradan gitmek istiyorum ama kimsem yok. Annem yok. Abim, ben ve babam birlikte yaşıyoruz. Üniversite okuyorum. Sizce ne yapmalıyım? Kendimden nefret ediyorum. Okul dışında dışarı hiç çıkmıyorum insanlar benden rahatsız olmasın diye. İntiharı denedim ama olmadı, beceremedim. Sizce ne yapmalıyım?

0|0
14|22

En İyi Erkek Görüşü

• Sacmalama her insan guzeldir. Geri kalmis beyinlilerin bu ailede olur baska bir yerde olur onlarin konusmasina aldanma. Senin intihar etmen demek pes etmek demektir. daha hayatinda uzun yillar var. Senin cikar yolun univrsteni bitirip meslegini hemen eline alip işe girmen olacaktir ve ayri ev tut bir daha yuzlerini dahi gorme o insanlarin. Hic kimsenin Allah in yarattigi bir insana bir varliga hakaret etmeye hakki yok.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlar neden senden rahatsız olsun kardeşim. Hepimiz mükemmeliz bir tek sen çirkinsin. Öyle mi?😄 güldürdün gerçekten. Lütfen artık dış güzelliğe takılıp kalmayın. Hepimiz bir sınav içerisindeyiz. Üç günlük dünyada güzel olsak ne yazar. Hem baban şaka yapıyordur. Bir babama kızını çirkin bulamaz, mümkün değil. Ayrıca intihar fikrini sakın düşünme, günah. Bu dünyadan kurtulduğunu zannedip ahiretini yakarsın kardeşim. Hayırlı günler🎈💕

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Sacmalama kardes her insan ayri bir ozel guzeldir kim ne derse desin bosver sende kalp guzelligi var ya bu en guzel harika guzellik

0|0
    0|0
  • İnsanlar senden neden rahatsız olsunlar, düşünme öyle. Kusuruma bakma ama babanın da düşmanlarını severim yani. bir insan kızına çirkin, domuz diyecek kadar nasıl düşebilir, ne psikoloji yaşıyor olabilir anlamak zor cidden. Allah yardımcın olsun, intihar ve insanlar benden rahatsız olur gibi düşüncelere girersen sana da küfür ederim, düşünme öyle.

0|0
    0|0
  • baban annene benzetiyor olmasın seni bir de nasıl baba ana lan bunlar gerçek olamayacak kadar garip şerefsizce

0|0
    0|0
  • Üniv yurdunda kal ve burslara başvur, yarı zamanlı iş de bul, eve az git

0|0
    0|0
  • Kendine acimaktan vazgecmelisin öncelikle.

0|0
    0|0
  • Babani oldur iceri gir bir yere gidemiyosun madem evdende disari cikmiyosun baba dirdirini cekmeden yasar gidersin hele acik ceza evine dusersen deme keyfine kimse karismaz

0|0
    0|0
  • Troll...

0|0
    0|0
  • ya boşver babanı. sen kendini güzel gör ilk önce

0|0
    0|0
  • Bozma moralini. Üniversiteyi bitir. Kendi yaşamını kur. Ne biçim baban var öyle. Yuh yani.

0|0
    0|0
  • Günah la

0|0
    0|0
  • Resim at bakalım

0|0
    0|0
  • gel evlenmezsem seninle mutlu olmazsan namerdim nasıl babadır bu ya

0|0
    0|0
  • Bilemedim ya. Abin ne diyor duruma?

0|0
    0|0
  • Çok ayip allahın verdiği canı alma o na bakma sen

0|0
    0|0
  • yuh be. nasıl baba bu. özelden yaza bana.

0|0
    0|0
  • Babanın ya insan evladına onu söylermi

0|0
    0|0
  • istediğin xper i kasabilecekmisin

0|0
    0|0
  • babam sensin böyle olmuşsam senin sayende desene.

0|0
    0|0
  • gercekten domuza mi benziyorsun

0|0
    0|0
  • üniversiteyi bitirince ayrı eve çık

0|0
    0|0
  • insanlar senden neden rahatsız olur diye düşünüyorsun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• babanın genlerini taşıdığın için olabilir mi acaba domuza benzeyişin.. töbe est yaaa

0|0
    0|0
  • Baban sana cirkinsin diyerek tam da bunu istemiyor mu? Kendinden utanmani, kimseyle görüsmemeni, evden cikmamani. Bir de böyle düsün. Sana bu sözleri bu amacla söylüyor ve sen ona istedigini veriyorsun... Eminim sandigindan cpk daha güzelsin 😘

0|0
    0|0
  • Kendinle barışık ol. bu hayatta başkalarından destek beklersen... Çok beklersin. babanın davranışı gerçekten çok iğrenç zaten üniversite bitince kendi evine çıkabilirsin

0|0
    0|0
  • Nasıl bir baba bu kendinden oluşunu unutuyo galiba her dediğinde ben senin kızınım baba de

0|0
    0|0
  • O nasıl baba ya baba mı o?

0|0
    0|0
  • o çirkin dedi diye çirkin olcak halin yok her kadın güzeldir kendine güven yeter

0|0
    0|0
  • boyle baba mi olur

0|0
    0|0
  • Estetik ol

0|0
    1|0
  • benziyorsan demekki

0|0
    1|1
  • Tövbe ya bırak takma bile insan değerli bir varlıktır