BMW 320d veya x1 aracı peşin alıcak olsam aylık 4 bın veya 3 bın gelırım olsa bu arabanın altından kalkabılrmym?

İstanbul'da BMW 320d 520d kaynuyor 7 8 bın gelır dıyor adamın bırıde ulan 7 8bın gelır olsa x6 nın altından kalkarım yanlışmıyım?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• 3-4 bin aylık gelir olmadan arabayi alırsan o araba ile gezip tozup keyif alabileceğin ortamlardan mahrum kalırsın. Bahsettiğin arabalar min 40bin ( ölüleri) 40 bin kredi çeksen aylık odemesi 1.700 civarı olur en uzun vadede

0|0
    0|0
    • 3ay

3 4 bin aylık gelir ile birikim olmadan olarak olacaktı giriş

• 3ay

Turuncu çok güzel Kia sporTN 4x4 2 el 65 bin 320 olmazsa o olur bea sevindim şimdi 😀

• 3ay

150 bine kadar o tarzda secimim range Rover evoque olurdu

Kızlar Ne Diyor 2

• 320d sıkıntılı zor belki ama x1 daha ümitli geldi bana ya da 116i al

0|0
    0|0
    • 3ay

bmv x6 nın vergisi flan çok çok yüksek o 15 20 bin lira gelir ister ayrıca da ticaret adamı arabası o öyle her insana göre değil

• 3ay

cc de güzel bence bmv x6 ya kadar uçma :D hem o araba 4 kşşilik kalabalıkta sıkıntı oluyo parçaları pahalı flan. cc güzel tiguan güzel yüksek arabalar bak yaa öyle çok uçma laciverty countryman düşün mesela ben direk onu alrdım şahsen

• 3ay

Aynen X6 hayal. 320 d 2 el belki veya c180 neyse saol

• Kalkamazsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kalkamazsın. 3-4 bin tl gelirle İstanbul'da araba almadan bile yaşaman zor. Birde üstüne araba alıpta hayatını sürdüremezsin.

BMW 320i en düşük modelinin sıfır fiyatı 140.000 TL 48 ay vade ile 140 bin tl kredi çekersen aylık 4100 TL geri ödemen oluyor.

Sen diyceksinki ben ikinci el alacam

320d 2. el fiyatı 90 bin ile 100 bin arası. 90 bin tl için 48 ay vade ile kredi çekersen 2650 TL oluyor.

Yani güzel kardeşim 4.000 tl maaşla bu araçlardan biri alıp geçinme imkan ihtimalin yok..

0|1
    0|0
    • 3ay

Abi hiç kimse beni anlamıyor aracı peşin alsam demiştim 😀 yani hazır paradan arabanın verileri 4 bin geliri aşmaz hrraldr

• Kalkamazsin kardesim hem benzini icmiyor bildigin yalayip yutuyor hemde yasin genc ise vergileri baya agir oluyo hic girme derim

0|0
    0|0
  • biraz zor hocam fiyatlardan haberin var mi kac model oldugu onemli bide ne kadar surecegin

0|1
    0|0
    • 3ay

abi peşin alıcak olsam ıstanbulda couluk çocukta bıle var 4 bın yeterlı bence her ay kenara 1 bın lıra bırıktırebılırsem olur dedı bırısı ? olmazmı

• 3ay

150 ay para biriktirceksin o zman

• 3ay

bende de bmw takintisi var da butce yetmiyosa bmw hossini veren cok arac var jaguar x type bakmani oneririm 50bin liraya lüks baya lüks bir arabaya binersin

Yükleniyor...