Gece çok rüya görüyorum?

arkadaşlar ben gece fazla rüya görüyorum geçen gece okuyup yatmama rağmen kapının dış kısmında birşey gördüm yataktan kalktım okudum gitmişti acaba rüyalarla alakası varmı?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Tabi ki de var. Ben Game of Thrones'in kitabını okuduğumda kendimi bir ara Ak gezen olarak görüyordum rüyalarımda.

0|0
    0|0
    • 3ay

ben değisik varlık gibi birşey görür oldum duaları okudum kapının ordan gitmişti

• 3ay

kitap falanla alakası yok

En İyi Kız Görüşü

• Olabilir

1|0
    0|0
    • 3ay

bir varlık gördüm gece okudum yattım gece kalktım siyah bisey yuz falan yok okudum ona baktım korkmadım gitmişti

Erkekler Ne Diyor 5

• Gece çok rüya görmenin sebebi muhtemelen gece çok uyanman.

0|0
    0|0
    • 3ay

uyuyamıyorum ki

• 3ay

yani siyah bir gölgeydi omzunu kafasını gozukuyodu ama goz falan gormedim

• 3ay

Genelde gölge şeklinde görünürler. Hayatında hiç fal veya büyü gibi şeylerle uğraştın mı?

• Bense hiç görmüyorum

0|0
    0|0
  • Keske bende gorsem

0|0
    0|0
  • Guzel iste keske bende gorsem

0|0
    0|0
  • Kötü rüya görüyorsan dua et duanın seni koruyacağına inan hiçbirşey olmaz

0|0
    0|0
    • 3ay

değisik bir nesne gördum korkmuyorum ama değisik bir durum

• 3ay

rüyalarım kötü olmuyor

• 3ay

Ajajaj

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Göz halüsinasyonları olabilir. Başıma gelen bir olayı anlatıyım SALONDA YATIYORDUM ANNEMİN AĞLAMA SESİYLE UYANDIM FAKAT KALKMADIM YATAKDAN KONUŞMALARI DİNLİYODUM. DAHA SONRA ANNEM İŞE GİDERKEN GİTTİM VE BAKTIM ÜZERİNDE KIRMIZI TİŞÖRT VE KOT PANTALONU VARDI. AKŞAM EVE GELDİĞİMDE SORDUM SABAH NEDEN AĞLIYODUN DİE AĞLAMADIĞINI SÖYLEDİ VE HATTA İŞE GİDERKENDE ÜZERİNDE MOR BİR TİŞÖRTÜ OLDUĞUNU SÖYLEDİ... rüyalar ile karıştırılabiliyo bazen fazla üstünde durma derim :)

0|0
    0|0
  • Alakası olabilir

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...