Facebook'tan tanışmak istemek sizce de aptalca değil mi arkadaşlar?

Bu facebook'tan tanışmak isteyenlere bir türlü anlam veremiyorum. Bir de hayır kelimesini gördükleri zaman girdikleri havaları göreceksin bir tripler bir tripler. Saydıkları kelimeler; gıcık, burnu havada, kibirli, nazlara triplere bak, sen kimsin vs. İyi o zaman tanışmak isteyenlere evet hadi tanışalım diyelim zaten ora fingirdeme yeri.

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• tanımadığın birisine cevap vermezsen sanırım bu hayıflanmalara yol açmazsın ; ayrıca onlar da ki de şöyle bir durum ; herkese yazıyor kim ilgi gösterirse yürüyor yani deneme yanılma yöntemini kullanıyorlar aldanma öylelerine yüzsüz ve yetersiz kişilerdir..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• en saçma şey bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sen ne diyon la liseli

0|0
    0|0
    • 3ay

Liseli?

• 3ay

Orda yaşımın 24 olduğu da yazıyor niye okuyamadın acaba ayrıca yorumun konuyla neden bu kadar alakasız nasıl okuduysan artık m. al diyerek de seviyemi düşürmeyeceğim tartışmak bile lüzumsuz

• 3ay

yaw hade siye

• profilini gizle mesaj alımını kapa. neyi dert ediyonki. :D

0|0
    0|0
  • Sakin ol şampiyon

0|0
    0|0
    • 3ay

Sakinim :)

• 3ay

Böyle şeyler için moralimi bozmam :) görüşleri merak ettim bu konuda sadece

• 3ay

Hmm bence insanca olduğu sürece ve iki tarafta isterse buluşulur ben buluştum çok ☺

• Tabikide biraz oyle ama bakiyorumda Şu an ergenlerin atesli iliskileri orada dönuyor 😂

0|0
    0|0
  • Haksızsıın tanışmayacaksan arkadaşlık isteyinide reddediceksin.

0|0
    0|0
    • 3ay

Reddetmediğimi nerden çıkardın? Kabul edecek olsam bu kadar kızar mıyım acaba?

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Psikopat_hatun diyor Kİ facede arkadaş eklediğinde reddetme tuşu var biliyosun dimi? Tanımadığın insanları eklersen fingirdeme yeri olur tabi. İnternneten tanışıpta çok mutlu olanlar var

0|0
    0|0
    • 3ay

Eklesem bu kadar laf söylemem heralde değil mi psikopat hatun :)

• 3ay

Psikopat_hatun diyor Kİ ağzının payını ver engelle :) zaten diğer kutusna düşer mesajlar açma orayı uğraşma :)

• 3ay

Öyle yapıyorum zaten :)

• Bos is facebook falan

0|0
    0|0
  • Hala facebook kullanan var mi ya

0|0
    0|0
  • Aynen

0|0
    0|0
Yükleniyor...