Rüyamı bir yorumlayın?

arkadaslar ruyamda ablam kendi sacini baya kesiyordu ardindan benimde sacimi kestii baya bir sac kesildii ne anlama geliyorr?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• heee cok kötü sizin dip boyanız gelmiş

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• rüya bilinç altının yansımasıdır yani rüya tabirlerinie inanmıyom bn sonuçta içindeki bir düşünceyle bağdaşıp öyle bir rüya görmüşsün rüya için karamsarlığa kapılma mesela bu akşam yatmadan önce görmek isteğin şeyi yoğun bir şekilke düşün bence rüyanda görürsün onu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Rüya bilinç altıyla alakalı bir şeydir sen hayırdır inşallah de geç

0|0
    0|0
  • Rüya Tabirleri sitesine girerek öğrenirsin. Ben bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ablam ama
    Allah hayırlılara vesile olmasını diliyorum

0|0
    0|0
  • Annemin lugatina gore yakin zamanda iyi ya da kotu bir olay yasiycakmissin 😂😏

0|0
    0|0
  • Gebereceksin desem inancan mi inanma ruyabu hersey olabilir. Peygamber degilsin ki rüyaların çıksın

0|0
    0|0
  • öleceksin :D

0|0
    0|0
  • Berbere gitme vaktiniz gelmiş:)))

0|0
    0|0
  • eksilmek

0|0
    0|0
  • 3 vakte kadar dölleneceksin :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Rüya sahibinin, hayatının kontrolünü eline almadığı için yaşamak istemediği olaylar ile karşılaşacağına, bu olaylardan büyük zarar ve üzüntü ile çıkacağına, artık silkinip hayatını kendi ellerine alıp istediği ve kendi arzuladığı şekilde yaşaması gerektiğine delalet eder.

0|0
    0|0
  • Değişiklik olucak olabilir hayatında gerçi rüyan yelpaze gibi çok geniş ve derin manalar çıkabilir

0|0
    0|0
  • Rüyaları yorumlatmak iyi değil, rüyanın ilk yorumu çok önemlidie çünkü mm

0|0
    0|0
  • Saç kesmek iyi bişey herhalde. Hani biz kızlar depresyondayken falan saçlarımızı kestiririz ya değişiklik olsun kendimizi daha iyi hissedelim diye. O da yeni ve iyi bişeylerin olacağına şey yapıyodur

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...