Ülkemize en büyük zararı veren, malum ırk hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ülkemizin haline baktığımız zaman, kaç insanımız hayatını kaybetti, kaç askerimiz ve polisimiz şehit oldu. Ben Türkiye'nin Türklere ait olduğunu düşünüyorum. Başka kimseye ait değil. Bu malum ırk bize düşmanlık besliyor, teröre destek veriyor, ülkemizi bölmek istiyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
3ay Nefret ediyorum o malum ırktan. Burası Türkiye!! Türklerin vatanı. Adam gibi yaşayacak herkes.
3ay Ülkeye zarar vermeye çalışan, insanlarımızı öldürmeye çalışan terörist, malum ırk var ya, onları atacağız bu ülkeden. Türkiye Türklerindir! Ne mutlu Türküm diyene!

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Hic sevmiyorum malum irki. Sevemedimde.

0|1
    0|1
    • 3ay

Bende öyle değerli arkadaşım. Yolda görüyorum.. Hayvan gibiler. Bağırarak konuşmalar, insanlara yiyecek gibi bakmalar, içlerinde ki kini görebilirsin. Hepsi gebertilmeli.

• 3ay

O ancak burdan tehdit eder😆😆
      Nankor hepsi nankor.

• 3ay

Nankörler. Yaşamayı hak etmiyorlar.

Kızlar Ne Diyor 3

• Terörü destekleyen köpeklerin bitip ölmesi gebermesi dileğiyle..

0|1
    0|0
    • 3ay

Değerli dostum,
      Senin gibi vatanseverleri görmek çok güzel.
      O hayvana benzeyen ırk, hep içlerinde kin beslediler. Tarihe göz atarsan hep isyan çıkarmışlar. Hepsi terör yandaşı. Herkes Türkün gücünü görecek bir gün.

• Aynen katılıyorum

0|1
    0|0
  • ırk olarak bakmamak lazim -.- Allah hakkımızda hayırlısını versin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Anadolu nun adını Türkiye koymakla türklere ait olmuyor. Irkçı pislikler bu ülkeden er ya da geç defolup gidecekler.. Yani siz ve sizin gibi düşünenler. ABD yi de beyaz adam işgal ettiğinde kızılderililere aynı muameleyi yapmıştı. Ama burası anadolu. Kolay değil o işler. Bu memlekette ya herkesle eşit olarak yaşar ev sahipliği modundan çıkarsınız ya da...

0|1
    0|0
  • Doğruyu yanlıştan ayıramıyorsanız bu konuyu tartışmanın anlamı yok. Sanki bu ülkede yaşayan Türklerin hepsi çok işlevli çok vatansevermiş gibi..

0|1
    0|0
    • 3ay

En azından, çoğu vatansever.

• 3ay

Haklısın, torpil ile dolu bir hükûmet.

• 3ay

Sade hükümet değil ki ahlaksızlık toplumun içine sinmiş.

• Irkçılık yapma. Türk ve Kürt tarihini bilmeden konuşma. İslama ve türk milletine en büyük yardımı yapan kürtlerdi. Allah dostlarının çoğu kürtlerden geldi. O yüzden genelleme yapma hiçbir konuda

0|1
    0|1
  • Son derece karmaşık 1 konu. O bölgede yaşayan masum insanlara zarar vermeden bu sorun çözülmeli. O insanların seçtiği milletvekillerinin partisi ile görüşmelere başlanmalı. Silahların susması için ne gerekiyorsa yapılmalı. Akan kanın mutlaka durması gerekiyor. Bunun için her türlü adım atılmalı. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.

0|0
    0|0
    • 3ay

Abi, bu yaratıklar silah bırakacak düşüncede değil ki. Senelerdir bu terör belasıyla uğraşıyoruz, ama hiç çözülmedi. Bunu onlar da destekliyor. Yolda yürürken farklı dilde konuşurlar, grup halinde gezerler, insanlara yiyecek gibi bakarlar. Bunlar insan değil, hayvanî yaratıklar. Ülkemizin düzelmesi gerekiyor. Türkiye Türklerindir. Ne mutlu Türk'üm diyene.

• 3ay

Evet abi. Aynı düşüncede olmak güzel. Bu memleketin başında ki herif, ülkeye düşman resmen. Ne zaman koyun halk uyanırsa, ülke ilerlemeye başlar. Ama, cok geç. Ülke öyle bir bataklığa gidiyor ki, bir mucize olması gerek.

• 3ay

Evet. Acı ama gerçek. Bakalım daha neler göreceğiz.

• Terörün ırkı olmuyo malesef

0|0
    0|0
  • Sen 1-2 çocuk yaparken
    Onlar 30 sene evvel 8 çocuk yaptı
    Haliyle ne oldu?
    Kabına sığamadılar, yani?
    Binlerce kürt genci kendinin olmasa dahi toprak istiyor.
    Ha versen ona toprak , bir bk yapacağı yok , istedikleri toprak zaten kuç uçmaz kervan geçmez market bile kurulmaz bir yer.
    Ama amaçları sadece huysuzluk çıkartmak.

0|1
    0|0
    • 3ay

Onlar insan dışı yaratıklar. Hep ülkemize düşman oldular. Herkes Türkün gücünü görecek. Ne mutlu Türk'üm diyene.

• Onlar lanetlenmis kavimden turkiyenin tahta kurulari allah onlarin serrinden tum insanligi korusun onlar deccalin soyundandir.

0|1
    0|1
    • 3ay

Evet, onları insan olarak görmüyorum. Hayvanî yaratıklar. Ama sabrımız kalmadı. Herkes Türkün gücünü görecek bir gün.

Yükleniyor...