Kız Kıza Aşık Olabilir mi?

Okuldan birisine aşık oldum ama ikimizde erkeğiz.4-5 aydır aklımdan çıkmıyor sürekli o aklıma geliyor. onu çok seviyorum ya :/ Hadi homofobikler gösterin kendinizi, nefretinizi kusun beni intihara kadar götürecek o cümlelerinizi kurun.

1|0
11|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben sevme kısmına karşı değilim
    Sevebilir aşık olabilirsin.
    Ama bedenleriniz birbirinizle buluşmaya uygun olmayacak hiçbir zaman. Çok üzücü bir durum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Aaa gecer umarim. Kotu durum. Sabret kardesim😔

0|1
    0|0
  • Ya deme öyle. Üzüldüm şimdi :/ umarım mutlu olursun

0|1
    0|0
    • 3ay

Mutlu olmak... ne kadar da uzak geliyor. Onunla el ele tutuşup yolda yürüsem "Bunlar lanetli, bunları öldürün"diye bizi taşlarlar. Sorsan müslümanım derler, halbu ki bizide onuda yaratan aynı tanrı.

• Kötü bir şey değil ben de kız kıza da oluyo

0|1
    0|0
  • arkandayım koçum olmadı gel aranızı ben yapcam kurban olurum HEPİNİZE

0|1
    1|0
  • tabiki intihar etme ama bence bilincinin sana oyunu. ya şimdi ağır konuşmak istemiyorum da. bence yanlış tabi herkesin düşüncesi değişebilir hiç olumlu bir tavrım yok böyle insanlara bence bu durumu çok ilerletmeden o düşünceyi yenebilrsin

0|0
    0|0
    • 3ay

Neden olumlu tavrının olmadıgını çok merak ettim? Sen bizim gibi insanların otobüste bir kadını taciz edip daha sonra cesedini yaktıgını ya da ensar vakfında oldugu gibi erkek çocuklara tecavüz ettiğimizi veya da hergün bir çok kadına şiddet uyguladıgımızı onları dövdüğümüzü mü gördün.

• 3ay

Bu bir hormonal bozukluk değil ama diyelim ki hormonal bozukluk;bir insana aşık oluyorsun onu çok seviyorsun ama son anda sana zorla hormon tedavisi yaptırılıyor ve hetroseksuel oluyorsun. Bu ne kadar doğru? İnsanı sevdiğinden uzaklastırmak.. Senin düşüncen bir annenin 9 ay boyunca bebeğini taşıyıp onu doğum esnasında kaybetmesine benziyor.

• 3ay

dini boyutunu araştırın bence. Allah in sözü sorgulanmaz. Bunu idrak edip ne doğru ne yanlış anlarsiniz

• erkek erkeğe aşık olmak ben bir bayan olarak bazı kadınların fiziğini beğeniyorum ama öyle o tarz duydular duymadım hiç :/

0|0
    0|0
  • Hayır olamaz

0|0
    0|0
  • Inanasım gelmiyo

0|0
    1|0
    • 3ay

Neden? Sizler insansınızda bizler değil miyiz? biz de seviyoruz bizim de duygularımız var. Sizler ne hissediyorsanız biz de onları hissediyoruz tek bir farkla siz karşıt cinse biz kendi cinsimize.

• tabi ki olabilir.

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...